Narzędzia

Poniżej przedstawiamy nasze podstrony, z różnymi ciekawymi i użytecznymi narzędziami internetowymi:

Kto ma dziś imieniny - strona na której sprawdzisz, kto ma w dniu dzisiejszym (również kto miał je wczoraj i będzie miał jutro) imieniny. Dzięki czemu nie musisz sprawdzać w kalendarzu, tylko będziesz mógł uzyskać szybko informację o imieninach online.

Kto ma dziś urodziny - na stronie możesz sprawdzić, kto ze znanych osób ma w dniu dzisiejszym urodziny. Codziennie wytypowane są dwie lub trzy osoby z kręgu aktorów, piosenkarzy, naukowców, sportowców itd., którzy obchodzą urodziny wraz z ich rokiem urodzenia.

Jakie jest dziś święto - serwis podobny do powyższego, z tym że możesz w nim sprawdzić święta, które przypadają na dziś. Oczywiście sprawdzisz też święta wczorajsze oraz jakie będziemy obchodzić w dniu jutrzejszym.

Jaki dziś dzień tygodnia - prosta strona na której możesz sprawdzić, jaki jest dzisiaj dzień w tygodniu. Poza samą datą (numer dnia, miesiąc, rok) dostępna jest informacja, jaki jest dzień w tygodniu słownie, czyli np. wtorek.

Ile zostało dni do wakacji - strona na której sprawdzisz, ile jeszcze dni zostało do wakacji w tym roku szkolnym. Poza ilością dni, wyświetla się również ilość miesięcy, tygodni, godzin, minut i sekund do zakończenia roku szkolnego.

Moje IP - na tej stronie sprawdzisz adres IP zewnętrzny (publiczny), jaki posiada Twój komputer, a dokładniej Twoje łącze internetowe. Poza tym sprawdzisz również Host oraz System i przeglądarkę, której używasz.

Rozdzielczość Twojego ekranu - za pomocą tego narzędzia sprawdzisz rozdzielczość ekranu Twojego monitora. Nie musisz tego szukać w opcjach systemowych czy karty graficznej, wystarczy że skorzystasz z tej strony i sprawdzisz rozmiar online.

Kalkulatory i generatory - dedykowana strona z kalkulatorami i generatorami online, za pomocą których możesz sobie obliczyć zadania matematyczne, wyliczyć procenty, podatek VAT czy raty kredytów. Do tego wiele generatorów, które pomogą wygenerować Ci m.in. hasło, QRcode czy kod Morse. Przeliczeń km na mile czy liczb dziesiętnych na binarne, również możesz wykonać na tej stronie.
...