seohost

Narzędzia

Poniżej przedstawiamy nasze podstrony, z różnymi ciekawymi i użytecznymi narzędziami internetowymi:

Kto ma dziś imieniny - strona na której sprawdzisz, kto ma w dniu dzisiejszym (również kto miał je wczoraj i będzie miał jutro) imieniny. Dzięki czemu nie musisz sprawdzać w kalendarzu, tylko będziesz mógł uzyskać szybko informację o imieninach online.

Jakie jest dziś święto - serwis podobny do powyższego, z tym że możesz w nim sprawdzić święta, które przypadają na dziś. Oczywiście sprawdzisz też święta wczorajsze oraz jakie będziemy obchodzić w dniu jutrzejszym.

Moje IP - na tej stronie sprawdzisz adres IP zewnętrzny (publiczny), jaki posiada Twój komputer, a dokładniej Twoje łącze internetowe. Poza tym sprawdzisz również Host oraz System i przeglądarkę, której używasz.

Rozdzielczość Twojego ekranu - za pomocą tego narzędzia sprawdzisz rozdzielczość ekranu Twojego monitora. Nie musisz tego szukać w opcjach systemowych czy karty graficznej, wystarczy że skorzystasz z tej strony i sprawdzisz rozmiar online.

Gra wężyk - kultowa gra wężyk, która popularność zdobyła wiele lat temu, gdy była dostępna na telefonach komórkowych starej generacji. Mimo swojej prostoty, jest bardzo wciągająca. Zapraszamy do gry online.

Kalkulatory i generatory - dedykowana strona z kalkulatorami i generatorami online, za pomocą których możesz sobie obliczyć zadania matematyczne, wyliczyć procenty, podatek VAT czy raty kredytów. Do tego wiele generatorów, które pomogą wygenerować Ci m.in. hasło, QRcode czy kod Morse. Przeliczeń km na mile czy liczb dziesiętnych na binarne, również możesz wykonać na tej stronie.
...