pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Turystyka przez użytkownika Gość
Wiem o hotelu w Mikołajkach, a w jakich innych miastach jeszcze się znajdują? Ile ich jest?

1 odpowiedź

odpowiedź 4 lipca 2016 przez użytkownika
edycja 4 lutego 2024 przez użytkownika

W Polsce znajduje się 5 hoteli sieci Hotel Gołębiewski. Są to luksusowe hotele, wybudowane na Mazurach, w górach i na Podlasiu. Mieszczą się one w:

1. Hotel Gołębiewski w Mikołajkach położony jest nad jeziorem Tałty w towarzystwie pięknych widoków mazurskich. Do hotelowych atrakcji należą: Park wodny Tropikana, Spa, Smakolandia, Wakacyjny Klub Przygody, Klub jeździecki, lodowisko, przystań, stok narciarski, rowery, salon gier i akademie golfa.

Lokalizacja na mapie2. Hotel Gołębiewski w Wiśle leży w Beskidach, a atrakcjami jakimi przyciąga do siebie są: Medical Spa, Salon Gier, Kręgielnia, Strefa narciarza, Butik, Klub dla dzieci, Smakolandia oraz park wodny Tropicana;

Lokalizacja na mapie3. Hotel Gołębiewski w Białymstoku, leżący w centrum miasta, które nazywane jest Zielonymi Płucami Polski. Znajdują się tu sale konferencyjne, park wodny Tropicana, Strefa Piękna i Relaksu;

Lokalizacja na mapie4. Hotel Gołębiewski w Karpaczu leży u podnóża Śnieżki w Karkonoszach. Tu również, jak w poprzednich hotelach tej sieci, znajduje się park wodny Tropicana, a prócz niego Akwarium, Butik, Kręgielnia i Scena teatralna, a także Spa, Klub dla dzieci i zewnętrzny plac zabaw. 

Lokalizacja na mapie


5. Hotel Gołębiewski w Pobierowie leżący tuż nad Morzem Bałtyckim będzie to największy w Polsce hotel. W całości ma on być oddany latem 2024 roku. Będzie miał 11 pięter wysokości i dwa piętra znajdujące się pod ziemią. Pomieścić ma naraz 3 000 gości, którzy będą mogli korzystać w przestronnych apartamentów, basenów oraz całorocznego lodowiska.

komentarz 13 listopada 2019 przez użytkownika Gość
Dzięki za listę. Do tej pory byłem w dwóch hotelach gołębiewskich - w Mikołajkach i Karpaczu. Najlepiej mi się w nich podobają bogate aquaparki, bo lubię pluskać się w basenach :)

W takim razie pozostały mi jeszcze 3 lokalizacje do odwiedzenia.
komentarz 10 stycznia 2021 przez użytkownika Gość
Latem 2019 pojechalismy na urlop z dzieciakami do Hotelu Golabiewski w Mikolajkach. Bylo Super !!! Bardzo polecamy to miejce i ten Hotel.
komentarz 18 października 2022 przez użytkownika Gość
Szkoda że właściciel P. Tadeusz nie doczekał, aż ten hotel w pobierowie zostanie szkończony.
...