seohost
pytanie zadane 3 maja 2020 w Internet przez użytkownika anonimowy
Mam problem z Facebookiem. Nie wyświetlają mi się w aktualnościach wszystkie wpisy moich ulubionych fanpage, które mam polubione i obserwowane. Tylko niestety wybiórczo, czyli jeden post mi wyświetli, a inny nie. A chciałbym być na bieżąco, co się dzieje na ulubionym fanpejdżu i żeby żadna aktualność mnie nie ominęła.

Jest jakiś sposób, aby wszystkie posty się wyświetlały w moich aktualnościach?

1 odpowiedź

odpowiedź 3 maja 2020 przez użytkownika

Rzeczywiście od pewnego czasu Facebook ogranicza ilość postów w aktualnościach użytkowników (Strona główna na koncie FB) z profili różnych stron, marek czy innych rodzajów fanpage. Czyli samo polubienie i obserwowanie danego fanpage, nie gwarantuje że wszystkie jego posty wyświetlą Ci się na twoim profilu. Przez co może Cię ominąć jakaś ciekawa aktualność, konkurs czy wydarzenie.

Ale jest na to sposób.

Zróbmy to na przykładzie naszego profilu (zachęcamy do polubienia i obserwowaniasmiley):

https://www.facebook.com/kz1pl/

Gdy już jesteś na stronie głównej danego profilu, klikasz w przycisk Obserwowanie i zmieniasz opcję z Domyślnie na Wyświetlaj najpierw

włączenie powiadomień postów z profili na facebooku

To ustawienie sprawi, że będziesz widział wszystkie posty danego obserwowanego profilu na swojej stronie głównej FB. Dzięki czemu nie przeoczysz żadnej nowej wiadomości.

komentarz 24 listopada 2020 przez użytkownika anonimowy
Nie wyswietlaja sie bo pewnie cenzura ;)
...