pytanie zadane 29 sierpnia 2019 w Filmy i seriale przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 29 sierpnia 2019 przez użytkownika

Program Vlogbox. W necie to program, w którym uczestnicy mają za zadanie oceniać, wyrażać opinię na temat osób, zdarzeń, filmików, które znajdują się w internecie. Zasada programu jest taka sama, jak w przypadku Gogglebox'a. Przed telewizorem, z tym że tu ogląda się filmiki przed ekranem smartfonów. 

Uczestnikami tego programu są osoby w różnym wieku, zajmujące się różnymi rzeczami i mającymi różne zdanie na każdy temat. Poniżej postaram się przybliżyć nieco ich osoby. Oto oni:

1. Sylwia i Artur
Mąż i żona, baca i żona bacy, którzy prowadzą góralski bar ze zdrową żywnością "Cyprysek". Mają troje dzieci: dwie córki i synka. Ich bar znajduje się w Chorzowie. 

2. Magda, Wiktoria i Julia Kita
To siostry, trojaczki, które co więcej razem pracują jako pielęgniarki na tym samym oddziale szpitala w Krakowie. 

3. Ewa Enzo i Magda Sowa
Razem pracują w gabinecie kosmetycznym znajdującym się w Piasecznie. 

4. Piotrek i Dawid Rostkowski
Dawid był wcześniej uczestnikiem programu "You Can Dance", jest członkiem grupy Sztweite Gang, która ukazała się w programie "Got to Dance". 

5. Marcin Sapiński, Marek Buda i Mateusz Güncel
Jeden z trójki przyjaciół, a mianowicie Mateusz Güncel, brał udział w programie "Masterchef", gdzie po jego zakończeniu otworzył własną restaurację. Nazywa się ona Spichlerz i znajduje się w Miasteczku Śląskim. Marcin i Marek również pracują w tej restauracji jako kucharze. 

6. Nikola i Ania

7. Ania i Olivier
Mama i syn. 

...