pytanie zadane 13 marca 2017 w Różne przez użytkownika anonimowy

1 odpowiedź

odpowiedź 15 marca 2017 przez użytkownika

Kobieta mająca pełny biust powinna zwracać uwagę lekko odsłaniając go, nosząc ubrania z obniżoną talią i bluzkami lekko dopasowanymi pod biustem, ale opływającymi biodra. Najlepsze fasony to te o literze A z rozszerzanym dołem. 

Sukienki - wybieraj te pasujące w okolicy biustu, a zwężają wtedy dolne partie, sprawdzą się też te sukienki, które są dwuczęściowe, ale uszyte z tego samego materiału, z głębokim prostym dekoltem, z rękawem na 3/4.

Żakiety/płaszcze - lekko wyprofilowany z głęboko wyciętym dekoltem, zapięciem poniżej linii biustu, nieco dłuższe, szeroki i odkryty dekolt, bez klap.

Spodnie/jeansy - szersze i opływające biodra z obniżoną talią w jasnych kolorach, z subtelnymi wzorami, proste nogawki, biodrówki.

Spódnice - do kolan, fason o literze A z lekko rozszerzanym dołem, mogą byc wzorzyste przy gładkich bluzkach.

Bluzki - głębokie wycięcie w szpic, kopertówki, z dzianiny, z dekoltem w V, z dłuższymi rękawami lub w 3/4, gładkie, z pionowymi, wąskimi paskami. 

Dodatki - nisko zapięty pasek, duża torba, torba-worek, duże pierścionki i bransoletki.

Przy dużym biuście raczej unikajmy ubrań z okrągłym dekoltem, obcisłych lub bez rękawów. Zrezygnować tez musimy z sukienek czy bluzek w duże wzory czy z falbanami, gdyż takie powiększają piersi i poszerzają sylwetkę. 

...