pytanie zadane 13 stycznia 2017 w Książki przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 13 stycznia 2017 przez użytkownika

Urodzona w 1985 roku, z wykształcenia psycholog, a z zawodu pisarka.... pisarka kryminałów. Genialne książki o Lipowie, małej wsi niedaleko Brodnicy, to właśnie jej dzieło. Mowa o Katarzynie Puzyńskiej i jeśli jeszcze nie czytałeś/łaś jej książek to koniecznie to zrób. Poniżej znajdziesz listę wszystkich jej książek:

1. Motylek

2. Więcej czerwieni

3. Trzydziesta pierwsza

4. Z jednym wyjątkiem

5. Utopce

6. Łaskun

7. Dom Czwarty

8. Czarne narcyzy

9. Nora

10. Rodzanice

11. Pokrzyk

Katarzyna Pużyńska choć pracowała w wyuczonym zawodzie na wydziale psychologii, obecnie całą pasję poświęca pisaniu coraz lepszych kryminałów sagi o Lipowie. Prócz tego jest wielbicielką tatuaży, koni, psów, kotów, biegania i zdrowego odżywiania (jest wegetarianką). Jej ulubione miejsca na świecie to Skandynawia i Hiszpania. Nie cierpi zimy i zimna, za to uwielbia jesień, która jest jej ulubioną porą roku. 

Jej książki ukazują się oczywiście w języku polskim w postaci tradycyjnych książek, ale również wydań kioskowych i e-booków. Poza tym pierwszą część wydano już w języku hiszpańskim. Autorkę kryminalnych opowiadań można spotkać na wielu targach związanych tematycznie z książką. Dodatkowo w lipcu 2017 roku można było spotkać się z nią twarzą w twarz w Brodnicy i wybrać się na wycieczkę rowerową szlakiem jej powieści, co jest czymś fantastycznym dla fanów Puzyńskiej. Takie zloty fanów mają być organizowane co roku w Brodnicy i jej okolicach. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o Katarzynie Puzyńskiej odwiedź jej profil na FB.  

Zobacz też stronę autorki: Katarzyna Puzyńska

...