pytanie zadane 3 sierpnia 2016 w Dom i ogród przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez użytkownika

Niedawno w moim domu zawitał jeszcze jeden, kolejny gadżet ułatwiający życie. No może życie nie do końca, ale na pewno ułatwiający prace przed komputerem. Jest nim podstawka pod laptopa. Lubię pracować na komputerze, ale nie zawsze lubię siedzieć całymi dniami na krześle przy biurku. Postanowiłam więc zakupić ową podstawkę i korzystać z niej gdzie się tylko da.

podstawka na laptopa

W internecie można znaleźć wiele rodzajów podstawek, jak te drewniane, chłodzące, piankowe, ale ja zdecydowałam się na aluminiową. Można ją składać do naprawdę małego rozmiaru, który zmieści się w torbie od laptopa. Posiada ona regulowany blat, na którym umieszczamy laptopa, dzięki czemu można ją dostosować idealnie pod siebie, niezależnie od tego czy chcesz pracować na siedząco, leżąco czy stojąco. Blat posiada również dwie stopki, które przytrzymują laptopa oraz regulowaną wysokość nóżek.

podstawka laptop

Ponieważ cały stelaż podstawki wykonany jest z aluminium, jest ona lekka i nie sprawia problemów z jej przenoszeniem czy przechowywaniem. Rozkładanie zajmuje kilka sekund i nie sprawia trudności.  Podstawka jest łatwa do czyszczenia, ale ma jedną wadę. Mianowicie brak tu miejsca na mysz komputerową, który (przynajmniej mnie) by się przydało. Chociaż patrząc z drugiej strony, to pracując na laptopie podczas, gdy leżymy, wygodniej jest nam trzymać rękę na dole niż tuż przy podstawce. 

podkładka na komputer

podkładka pod laptop

komentarz 16 czerwca 2020 przez użytkownika anonimowy
Mam podobną ona ratuje.mi życie jak muszę pracować na kompie a boli mnie akurat kręgosłup bo mam z nim problemy siedząc. A pracować trzeba
...