pytanie zadane 19 lipca 2016 w Gry przez użytkownika Gość
Gram sobie ostatnio w Diablo 3 i zdobyłam dwa przedmioty, jakiegoś misia i małego potworka i zastanawiam się do czego one służą. Gdy najechałem na nie prawym przyciskiem myszy to po prostu zniknęły z ekwipunku.

1 odpowiedź

odpowiedź 19 lipca 2016 przez użytkownika

Zwierzaki o których piszesz stanowią jedynie ozdobę w postaci nowych towarzyszy.

Miś o którym piszesz to miś o kolorze czerwonym i imieniu Lady Józefina. Jest jeszcze też np. taki mały czarny upiór o nazwie Malferia. Aby Ci towarzyszyły klikasz ikonkę lusterka w Diablo i wybierasz towarzysza. Niestety taki towarzysz nie pomoże Ci w walce. Poza rolą czysto ozdobną, towarzyszy tych charakteryzuje to, że zbierają za Ciebie złoto, które upadnie. Więc nie musisz już zawracać sobie głowy, tym aby je samemu zbierać.

komentarz 19 lipca 2016 przez użytkownika Gość

Tych zwierzaków jest dużo, dużo więcej. I zwierzaki to raczej nieodpowiednia nazwa, gdyż to w większości jakieś dziwolągi typu chodząca skrzynia lub goblin smiley

Tutaj ciekawy film przestawiający innych "ozdobnych" towarzyszy - 

komentarz 29 lutego 2020 przez użytkownika Gość
Świetny patent  z tymi zwierzakami, dzieki nim nie muszę bawić się ze zbieraniem złota z ziemi. Właściwie już o tym nie myślę tak się do tego przyzwyczaiłem. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu w grze.
komentarz 24 czerwca 2020 przez użytkownika Gość
Oj te "zwierzaki' to swietna sprawa. Odkąd je mam to nie muszę sobie zaprzątać głowy zbieraniem złota z podłogi. Wszystko ładnie wyzbierają a mnie. Ile czasu przy tym się oszczędza w grze.
...