seohost
pytanie zadane 13 lipca 2016 w Różne przez użytkownika anonimowy

1 odpowiedź

odpowiedź 14 lipca 2016 przez użytkownika

Z pewnością nie jedna z Was stawała przed swoją szafą i nie miała się w co ubrać. To chyba nieodłączna czynność każdej kobiety wykonywana codziennie rano (i nie tylko). Z pomocą mogą Wam przyjść tzw. klasyki, czyli ubrania, które powinno się mieć w szafie i zawsze da się je skomponować w jakąś ciekawą stylizację. Oto one:

1. Ramoneska - pasuje do każdego ubrania, i do sukienki i do jeansów, do szpilek i do trampek, więc jest idealnym dopełnieniem codziennej garderoby.

2. Jeansy - czy to modne boyfriendy czy wąskie rurki każda z nas musi mieć takie w szafie. Pierwsze pasują do luźnych stylizacji, a drugie absolutnie do wszystkiego i na każdą okazję.

3. Trampki/adidasy - można je połączyć zarówno ze spodniami, jak i ze zwiewnymi sukienkami. Są idealne, gdy czeka nas dużo chodzenia w ciągu dnia. 

4. Szpilki - tu chyba nie trzeba się za dużo rozpisywać. Każda z nas powinna je mieć i już. 

5. Top/koszulka - najlepiej w kolorach bieli, czerni lub szarości, gdyż wtedy łatwo dopasować ją do pozostałych części garderoby. 

6. Marynarka - prosty krój i stonowany kolor wkomponują się lepiej w nasz codzienny wygląd, niż marynarki w odblaskowych czy jaskrawych kolorach.

7. Mała czarna - oczywiście chodzi o sukienkę. Podobnie jak szpilki, chyba nie trzeba się rozpisywać na ten temat?

8. Torebka/plecak - skórzana/ny jest obowiązkowym atrybutem każdej kobiety nie zależnie od wieku. Mieści w sobie wszystko co potrzeba. Jej wygląd jest zależny od tego do czego będziemy jej używać.

9. Stopki - te skarpetki idealnie nadadzą się do niskich trampek czy balerinek. Dbają o nasze stopy chroniąc je przed otarciami, a my nie czujemy ich gdy mamy je na nogach. Są a jednak ich nie widać.  

...