pytanie zadane 13 lipca 2016 w Książki przez użytkownika Gość

1 odpowiedź

odpowiedź 19 lipca 2016 przez użytkownika

Jest taka dobra książka, która odpowiada nam na to pytanie. Napisało ją małżeństwo: Allan i Barbara Pease i nosi tytuł "Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać". Tytuł jak widać dość długi, ale idealnie oddaje to co autorzy chcieli w niej przekazać.

książka

Myślę, że po przeczytaniu tej książki już żadna kobieta nie będzie miała wątpliwości co do mężczyzn, a mężczyźni nie będą dziwić się kobietom. Tacy po prostu jesteśmy i już. W książce tej jest to wyjaśnione bardzo dobitnie i dokładnie, więc każdy ją zrozumie. 

Dowiedzieć się z niej możecie m.in.: ciekawostek ewolucyjnych o kobietach i mężczyznach; o tym czemu kobiety wszystko chowają, a mężczyźni nie mogą nic znaleźć; jak mówią kobiety a jak mężczyźni, jak wyglądają rozmowy każdej z płci; jaki wpływ na nasze zachowanie mają hormony; czego mężczyźni szukają w kobietach i na odwrót i wiele, wiele innych ciekawostek. 

Książka mówiąca całą prawdę o nas samych, ale pokazana w humorystyczny sposób. Czyta się ją lekko i przyjemnie. Dobra na umilenie sobie wieczoru.

...