pytanie zadane 22 czerwca 2016 w Muzyka przez użytkownika Gość

1 odpowiedź

odpowiedź 23 czerwca 2016 przez użytkownika

Monika Lewczuk to piosenkarka, modelka oraz kompozytorka. Jest ona również I Wicemiss Polski 2009, Miss Supranational 2011 i I Wicemiss Globe International 2009. 

Najbardziej znana jest z przeboju "Libre", który wykonała podczas współpracy z hiszpańskim piosenkarzem Álvaro Soler'em. Poniżej ten właśnie utwór:

Swoja karierę muzyczną rozpoczęła w 2016 roku debiutując takimi utworami jak m.in. "Tam tam" i "Zabiorę Cię stąd".

Jeśli wykluczyć karierę muzyczną, to wcześniej interesowała się modelingiem, a po raz pierwszy można było o niej usłyszeć w 2009 roku, gdzie została Miss Mazowsza i to dało jej bilet do wzięcia udziału w wyborach Miss Polski 2009, gdzie uzyskała tytuł I Wicemiss. Dwa lata później wygrała konkurs na międzynarodowym konkursie piękności Miss Supernational 2011. 

Przygodę z muzyką Monika Lewczuk rozpoczęła śpiewając swoje piosenki w Internecie. Pierwszą z nich, do której też powstał teledysk była "Loud & Dirty". W 2014 roku brała udział w programie "The Voice of Poland" - edycja 5. 


Monika Lewczuk urodziła się w Łomży 10 czerwca 1988 roku. Uczęszczała do szkół: podstawowej, gimnazjum i liceum w Płocku. Ukończyła następnie administrację na Politechnice Warszawskiej oraz Szkołę Muzyczną, gdzie uczyła się gry na fortepianie. 

komentarz 5 kwietnia 2020 przez użytkownika Gość
Bardzo ładna i ciekawy głos. Szkoda że ostatnio nie słychać o tej piosenkarce w mediach.
...