pytanie zadane 27 maja 2016 w Internet przez użytkownika Gość

3 odpowiedzi

odpowiedź 27 maja 2016 przez użytkownika

O co chodzi w tym klikaniu?

To bardzo proste. Wchodzisz na stronę, której adresy znajdziesz w tym dziale. I wystarczy tylko, że klikniesz w odpowiednie miejsce, które zawsze jest umieszczone w widocznym miejscu. Dzięki Twojemu kliknięciu sponorzy przekazują dostępne środki na pomoc ludziom, zwierzętom lub pomagają w ochronie środowiska naturalnego. Do Ciebie należy tylko to, byś poświęcił garstkę czasu i kliknął na stronach.


Co ma klikanie do pomagania?

Idea stron, na których poprzez codzienne klikanie jest bardzo prosta. Firmy, które chcą zostać sponsorami danej akcji charytatywnej wpłacają pieniądze. W zamian otrzymują wyświetlanie logo lub bannera własnej strony internetowej. Jest to swoista reklama dla firm, której budżet przeznaczany jest na słuszne cele. Dlatego warto klikać w bannery sposorów, gdyż dzięki temu zachęcimy ich, do tego żeby przeznaczali więcej pieniądzy w ten rodzaj promocji własnej firmy lub produktu. Fundacje zaś zyskają fundusze na pomoc potrzebującym.

komentarz 14 listopada 2018 przez użytkownika Gość
Jak ktoś chce pomagać i to codziennie może klikać na poniższych stronach z klikaczami,działają one od lat i wspomagają potrzebujących i różne projekty w Polsce i zagranicy,klikanie nic nie kosztuje, za wszystko płacą reklamodawcy-praktycznie ich nie widac, więc do dzieła ! na pajacyk.pl klika dziene 40 tys osob, a kraj ma 40 mln ...

www.poomoc.pl   największa polska strona-12 programów

https://www.siepomaga.pl/s/klikaj - druga największa strona + mają opcje sms

www.codzienniepomagam.pl     kilka programow ale fajny ten jeden ze Szwecji-wsparcie środowiska

https://www.care2.com/click-to-donate/ -świetna amerykańska strona 10 programów m.in walka z rakiem ,po lewej wchodzić w projekt, potem to co na pomarańczowo gdzie napis click i potem widać zielony ptaszek że klikniecie zaliczone, można klikac raz na 24h

www.greatergood.com - 10 programów, podobnie jak wyżej

http://www.ecologyfund.com/ecology/_donate_us.html - fajna strona, 3 programy ,głownie ekologia, klikamy w 3 czerwone banery
odpowiedź 27 maja 2016 przez użytkownika
edycja 16 lutego 2020 przez użytkownika

Lista polskich stron do klikania/pomagania
 

Pajacyk.pl - pomoc dzieciom

Głodne dzieci nie myślą o nauce...

Jeśli wejdziesz na stronę główną i klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.

Celem programu Pajacyk jest zbieranie pieniędzy na dożywianie dzieci w całej Polsce. Program ten prowadzi Polska Akcja Humanitarna (www.pah.org.pl). Zbiera ona pieniążki na dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach. Wystarczy 2.50 zł, żeby zapewnić dziecku jeden ciepły posiłek. Możesz pomóc także poprzez przekazanie 1 % swojego podatku na konto fundacji, umieszczenie baneru z linkiem do Pajacyka na swojej stronie internetowej, wrzucić puszkę do “recancyklera” w domu meblowym IKEA lub po prostu odwiedzać stronę www.pajacyk.pl

Problem niedożywienia w Polsce jest bardzo duży. Niedożywienie dzieci negatywnie wpływa na zdolności uczenia się, ograniczając przez to szanse dzieci na lepszą przyszłość. Dzięki waszej pomocy problem ten może stać się mniejszy. Pomoc dzieciom na nasz obowiązek.
Akcja Pajacyk zorganizowała już łącznie ponad 3961562 obiadów i z każdą chwilą ich przybywa. A to wszystko dzięki wam. Zapraszamy także do odwiedzania stron Partnerów i Sponsorów, którzy nas wspierają.

Organizator akcji - Polska Akcja Humanitarna (www.pah.org.pl)

Wejdź i kliknij


PolskieSerce.pl - pomoc chorym

Polskie Sztuczne Serce – Fundacja Rozwoju kardiochirurgii w Zabrzu
www.polskieserce.pl

Buduje Polskie sztuczne serce….. Pomożesz?

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii (FRK) w Zabrzu prowadzi badania, których celem jest zbudowanie polskiego sztucznego serca. Dla wielu ludzi sztuczne serce może być jedynym ratunkiem.
W Polsce badania nad protezami serca prowadzi się od 1986 roku. W ciągu sześciu lat stosowano przy badaniach obce konstrukcje serca, zaś FRK podczas własnych badań skonstruowała w pełni implantowaną protezę kliniczną, czyli sztuczne serce, przez co cel został osiągnięty.
I Ty możesz pomóc w budowie kolejnych polskich sztucznych serc zostając sponsorem FRK i umieszczając na stronie Polskiego Sztucznego Serca swój baner lub raz dziennie wchodząc na stronę internetową i klikając w serce.

Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje”. 
Flaubert Gustave

Organizator akcji - Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z. Religi (www.frk.pl)

Wejdź i kliknij


Okruszek.pl - pomoc ubogim

Okruszek – Ogólnopolska akcja charytatywna
www.okruszek.org.pl

Bądź dobry jak chleb, kliknij i nakarm potrzebujących...

Fundacja „Bliźniemu Swemu” działa na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Organizacja ta wspiera, promuje, pozyskuje środki, pomaga bezdomnym i ubogim, zapobiega bezdomności wśród dzieci i młodzieży. Organizuje koncerty charytatywne, prowadzi aukcje, pozyskuje sponsorów oraz organizuje stypendia. Towarzystwo Pomocy działa w Polsce od 25 lat i prowadzi obecnie 102 placówki. Są to m. in. hostele, schroniska, jadłodajnie, łaźnie, domy dziecka. Pomoc ubogim jest bardzo ważna, nie można takich ludzi zostawić bez wsparcia. Możesz także przekazać 1 % podatku na rzecz Fundacji. Warto również odwiedzić strony osób, które sponsorują akcję Okruszek.

Dziękujemy, że jesteś dobry jak chleb...

Organizator akcji - Fundacja "Bliźniemu swemu..." na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta (www.blizniemuswemu.pl)

Wejdź i kliknij


DobryKlik.pl - pomoc chorym dzieciom

Wspólnie realizujemy cele

Wejdź na stronę główną i klikaj w wybrany złoty kwadracik na obrazku. za każdym razem gdy odsłaniasz kwadracik/cegiełkę do skarbonki trafia 10 groszy.

Celem akcji jest pomoc chorym dzieciom w zwalczaniu chorób, z którymi muszą one walczyć na codzień. Akcja obiera sobie konkretny cel, czyli pomoc konkeretnemu dziecku. Gdy po okreslonym czasie pomoc ta zostaje udzielona, akcja wyznacza kolejny cel i nową osobę, której pomoże. Dlatego tak bardzo ważne jest klikanie w cegiełki codziennie. Przyłączcie się do pomocy, to nic nie kosztuje...Im więcej cegiełek odkryjemy, tym szybciej pomożemy dzieciom.

Możecie również pomóc w inny sposób wpłacając na konto dowolna sumę pieniążków lub promując akcje DobryKlik.pl na portalach społecznościowych.

Organizator akcji - Poomoc.pl

Wejdź i kliknij


PustaMiska.pl - pomoc zwierzętom

Każdego dnia zwierzęta czekają właśnie na Twoją pomoc.

Wejdź na stronę i kliknij w miskę, a Twoja pomoc przyczyni się do poprawy warunków bytowych dla zwierząt cierpiących w schroniskach. Pomóc możesz poprzez codzienne klikanie w pusta miskę, ale także promując tę stronę na różnych portalach społecznościowych, zamieszczając baner na swojej stronie, przekazując 1% niesiesz pomoc zwierzętom.

Odwiedzaj nas często choćby codziennie - Zwierzęta czekają na Twoją pomoc!

Wejdź i kliknij


Zbiorkanaburka.pl - pomoc czworonogom

Daj coś od siebie - podarunek dla czworonoga
www. zbiorkanaburka.pl 

Wchodząc na stronę główną, wystarczy, że klikniesz w znaczek "Sypnij karmą", a dasz jedzenie dla czworonogów na cały dzień. W taki sposób możemy pomagać od najmłodszych lat, aż po Wiek Trzeci. Organizacja "Inicjatywa dla zwierząt", która patronuje akcji pomaga nie tylko psom, ale również kotom, koniom, krowom, świniom, królikom, bocianom i bobrom. Organizacja ta nie tylko karmi zwierzęta, ale również je leczy i ratuje od sytuacji, w których są one źle traktowane. Poza tym pomaga ludziom w leczeniu zwierząt, jeśli tych nie stać na zakup medykamentów. Pomóc można codziennie klikając, ale też przekazując pieniądze lub wysyłając sms-a. Dzięki utworzeniu strony internetowej, przez okres trzech lat udało się w taki sposób zebrać ponad 470 000 złotych. 

Dodaj stronę do ulubionych i kliknij codziennie, by napełnić miskę zwierzaka i w taki sposób mu pomóc. 

Organizator akcji - Inicjatywa dla zwierząt (www.idz.org.pl)

Wejdź i kliknij


Kociklik.pl - pomoc kotkom

Karmimy, leczymy, pomagamy
www.kociklik.pl 

Wchodząc na stronę, pomóż organizacji odsłonić cały obrazek, klikając w jedną cegiełkę, a organizacja przekaże pieniążki na dokarmianie i leczenie kotów. Choć odsłonięcie jednego całego obrazka to zaledwie 5 groszy, to im więcej osób się o tym dowie, tym więcej pieniędzy fundacja zbierze. Każdy jeden obrazek to pomoc dla jednego konkretnego kotka, która zgłaszana jest przez organizacje pożytku publicznego. 

Pomóc możesz też wpłacając dowolną sumę pieniędzy na konto organizacji. 

Organizator akcji - Dobry Klik

Wejdź i kliknij


PsiKlik.pl - pomoc pieskom

Karmimy, leczymy, pomagamy 
www.psiklik.pl  

Wchodząc na stronę, pomóż organizacji odsłonić cały obrazek, klikając w jedną cegiełkę, a organizacja przekaże pieniążki na dokarmianie i leczenie piesków. Choć odsłonięcie jednego całego obrazka to zaledwie 5 groszy, to im więcej osób się o tym dowie, tym więcej pieniędzy fundacja zbierze. Każdy jeden obrazek to pomoc dla jednego konkretnego pieska, która zgłaszana jest przez organizacje pożytku publicznego. 

Pomóc możesz też wpłacając dowolną sumę pieniędzy na konto organizacji. 

Organizator akcji - Dobry Klik

Wejdź i kliknij


KarmiePsiaki.pl - pomoc psiakom ze schroniska

Kliknij i nakarm psiaki  
www.karmiepsiaki.pl   

Na stronie głównej kliknij w oznaczonej zdjęciem pieska miejsce i wspomóż karmienie, leczenie i opiekę nad psiakami ze schroniska Psitul Mnie w Zabrzu. Jeden klik to jeden grosik, a im więcej osób, tym więcej klików i tym więcej karmy dla podopiecznych schroniska. One im więcej jedzą, tym są szczęśliwsze, tym mają więcej energii i siły do zabawy. Pomóż im cieszyć się życiem i klikaj codziennie. 

Organizator akcji - Aptus (www.aptus.pl)

Wejdź i kliknij


DobreWychowanie.pl - pomoc w ufundowaniu stypendiów

Wesprzyj skarbiec dobrego wychowania   
www.dobrewychowanie.pl/klikanie/index.php/klikaj-w-skrzynie  

Klikaj codziennie w Skarbiec Dobrego Wychowania i funduj stypendia dla młodzieży Akademii Młodzieżowej. Twoja pomoc przyczynia się do rozwijania talentu, pasji u młodych ludzi, których dobre wyniki w nauce powinno się nagradzać właśnie poprzez przyznawanie im stypendiów. Więcej o akcji można poczytać klikając w link na samym dole. 

Pomóc stypendystom możesz jeszcze poprzez przekazanie darowizny lub zbiórkę makulatury. 

Organizator akcji - Akademia Młodzieżowa (www.dobrewychowanie.pl)

Wejdź i kliknij

odpowiedź 27 maja 2016 przez użytkownika
edycja 16 lutego 2020 przez użytkownika

Pomaganie - zagraniczne strony do klikania
 

Poniżej lista zagranicznych stron, dzięki którym poprzez klikanie można pomagać ludziom z innych rejonów świata. Klikaj regularnie, jesli lubisz pomagać innym.

TheBreastCancerSite.com

Jest to strona, na której możesz pomóc poprzez kliknięcie i nic Cię to nie kosztuje. Na stronie tej znajdziesz wiele podstron, gdzie można wesprzeć różne cele. Klikasz w przycisk "Click Here to Give - it's FREE!", który napewno będziesz widział na stronie, gdyż jest on kolorowy. W zależności od celu, któremu chcesz pomóc klikasz w :
- pomagasz w organizowaniu żywności dla potrzebujących
- pomagasz przy zakupie mammografów do badania piersi
- pomagasz w zapewnieniu opieki i pożywienia dla zwierząt
- pomagasz zbierać pieniążki na żywność
- pomagasz sponsorom w organizowaniu funduszy na sprzet medyczny dla leczenia chorych dzieci
- pomagasz w zbiórce pieniędzy, które będą przeznaczone na książki
- pomagasz w ochronie środowiska naturalnegoDieWaldSeite.de

Razem z nami pomóż chronić lasy przed wycięciem. Zatrzymaj zegar i nie pozwól, by wycięto drzewa. Wciśnij czerwony przycisk "STOP" jak najszybciej. GiveaMinute.org

Wchodząc na stronę pomagasz w objęciu opieką zdrowotną niemowlaków i dzieci potzrebujących jej. Po lewej stronie u góry znajduje się okienko i napis "Click Here to Giveaminute!", kliknij w nie i pomóż.EcologyFund.com

Na tej stronie znajdziemy dwa czerwone przyciski, z których wybieramy jeden w zależności od tego na jaki cel chcemy przeznaczyć swoją pomoc. Może to byc np. Ochrona dzikich kotów (zwierząt) lub pomoc w redukcji dwutlenku węgla do atmosfery. Klikamy o wybrany przycisk. Nastepnie na nowo otwartej stronie po kolei należy kliknąć w czerwone przyciski (3 przyciski), aż pojawi sie strona z pomarańczowymi przyciskami.Z nich wybieramy jeden i klikamy w niego. W ten prosty, szybki i darmowy sposób pomagamy jednej z dwóch akcji, która wybraliśmy na początku.FreeRice.com

Na tej stronie pomagasz i jednocześnie sprawdzasz swoją wiedzę z różnych dziedzin m.in. językowej, geograficznej, matematycznej, humanistycznej i chemicznej. Po wybraniu działu, odpowiadamy na pytania. Za każdą dobrą odpowiedź dostajemy 10 ziaren ryżu do naszej miski, za 5 poprawnych odpoweidzi 50 ziarenek ryżu. Czas gry uzależniony jest tylko od was. Grajcie ile chcecie, by następnie wygrany ryż przeznaczony na walkę z głodem wśród najbardziej głodnych ludzi na świecie. Pomaganie nie musi być przykrym obowiązkiem, ale może być dodatkowo dobrą zabawą.e-inclusionsite.org

Wchodząc na tę stronę i klikając w pomarańczowy prostokąt z napisem "CLICK HERE - IT'S FREE" pomagasz w nawadnianiu obszarów ubogich w wodę i w rosliny tam żyjące. Nie ponosisz żadnych kosztów klikając ten przycisk. Za Twoją pomoc płacą sponsorzy, którzy przekazują daną sumę na walkę z suszą.Able.co.jp

Strona, na której każdy może pomóc chorym niemowlakom i dzieciom mieszkającym w Chinach. Wystarczy, że wejdziemy na stronę i klikniemy na jeden z obrazków znajdujących się pośrodku strony i już pomagamy.

...