pytanie zadane 29 lipca 2021 w Internet przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 29 lipca 2021 przez użytkownika

Obecnie coraz więcej czasu spędzamy w Internecie. Nie zależnie od tego czy mamy przed sobą ekran laptopa, telefonu czy tablet Internet towarzyszy nam w ciągu dnia zajmując mniej lub więcej czasu. Przeglądamy ważne wiadomości, pracujemy z jego pomocą, uczymy się, gramy, robimy zakupy lub odwiedzamy portale społecznościowe. 

A czy wiecie, że poświęcając kilka minut swojego czasu możecie również wypełniać ankiety i za nie otrzymywać nagrody? Jest bowiem coś takiego jak Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna, który działa właśnie na takiej zasadzie. Zakładasz na nim swoje konto i co jakiś czas dostajesz na e-maila ankiety do wypełnienia, które zawierają proste pytania. Za wypełnienie każdej ankiety otrzymujesz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody w katalogu nagród Ariadny. 

Panel Badawczy Ariadna zajmuje się zbieraniem opinii osób mieszkających w Polsce na różnego typu tematy m.in. polityczne, społeczne, konsumenckie, usługowe lub produktowe. Wszystkie takie opinie są zbierane i analizowane statystycznie, dzięki czemu masz realny wpływ na rzeczywistość, która cię otacza i środowisko w którym żyjesz, na ich zmianę, polepszenie lub powrót do tego co było kiedyś.

panel ariadna 

Założenie konta w panelu Ariadna jest proste, a wypełnianie ankiet jeszcze prostsze i zazwyczaj nie zajmuje ono dużo czasu; ankiety możesz wypełniać przy okazji robienia czegoś innego w Internecie. Jeśli chodzi o punkty za ankiety to są one uzależnione od długości Twojej ankiety, ale nawet jeśli nie będziesz klasyfikowany do jej wypełnienia (po wstępnych pytaniach np. o twój wiek) dostajesz punkt. Oczywiście im dłuższa ankieta tym więcej punktów, które zbierają się na Twoim koncie. Zebrane punkty możesz przeznaczyć na program Pajacyk lub wymienić je na nagrody, znajdujące się w katalogu nagród. Są tam m.in.: książki, zabawki, sprzęty AGD, wędkarskie, elektroniczne, samochodowe, kosmetyki, gry, gadżety, narzędzia itp. Wybór jest naprawdę ogromny i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

nagrody z ariadny

Myślę, że choć trochę zachęciłam Was do założenia konta i wypełniania ankiet w panelu Ariadna. Sama uważam, że warto nie tylko ze względu na nagrody, ale również na to, że swoje zdanie, swoją opinię mogę porównać z opiniami innych Polaków. Wyniki z ankiet czasem są pokazywane w ogólnopolskich mediach lub na stronach internetowych więc również w taki sposób można je sprawdzić. Jeszcze raz polecam i zachęcam.

komentarz 2 sierpnia 2021 przez użytkownika anonimowy
Znam zbieram od dawna te punkty wypełniają ankiety. Moim rodzicom też zainstalowałam ostatnio sobie tata wzial za punkty wędki na ryby. ale miał radochę że za darmo coś dostał. Co prawda nie za darmo bo czas na wypełnianie ale z drugiej strony jako emeryt ma dużo tego czasu.
komentarz 7 września 2021 przez użytkownika anonimowy
Też zbieram sobie te punkty za ankiety. Tylkoszkoda że tak mało przychodzi bo jestemna emeryturze i mam czas żeby więcej wypełniać
komentarz 19 września 2021 przez użytkownika anonimowy

Dzięki za namiar. Już się zarejestrowała i nawet miałam dwie ankiety. 60 pkt wpadło i zbieram sobie na prostownice do wlosowsmiley

...