pytanie zadane 13 maja 2020 w Turystyka przez użytkownika Gość

1 odpowiedź

odpowiedź 13 maja 2020 przez użytkownika
edycja 13 maja 2020 przez użytkownika

Hotele SPA Dr Ireny Eris są jednymi z najbardziej znanych w Polsce. Przypuszczam, że większość z Was kojarzy te hotele lub samą dr. Irenę Eris. Natomiast jeśli tak nie jest to ten wpis właśnie przybliży Wam nieco jej osobę oraz miejsca w jakich znajdują się hotele. 

Odpowiadając na pytanie w Polsce znajdują się trzy hotele SPA Dr Ireny Eris. Znajdują się one kolejno w:

1. Polanicy Zdroju - Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój
Jest to pięknie położony hotel w Kotlinie Kłodzkiej. Dookoła mnóstwo przyrody, natury, ciszy i spokoju. To idealne miejsce na wypoczynek i relaks. Jest to hotel pięciogwiazdkowy, posiadający 85 pokoi i apartamentów, restauracje, kluby, kawiarnie, centrum SPA, instytut kosmetyczny, basen, saunę, jacuzzi, siłownią i salą do gry w squasha. 

2. Krynicy Zdroju - Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój
Ten pięciogwiazdkowy hotel leży w Beskidzie Sądeckim i również jak poprzedni otoczony jest pięknym krajobrazami. Natura, zieleń, lasy, wzgórza to wszystko sprawia, że poczujemy się tu bardzie wolni, że odpoczniemy, zrelaksujemy się. Z każdego pokoju i apartamentu roztaczają się niezapomniane widoki niezależnie od pory roku. Do dyspozycji gości jest również centrum SPA, basen z widokiem na góry, sauna fińska i wiele innych atrakcji. 

3. Wzgórzach Dylewskich - Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Jest to również, jak poprzednie, pięciogwiazdkowy hotel, położony w Zachodnich Mazurach. Doskonałe położenie pośród jezior, lasów, parków sprawia, że wtapiamy się w naturę i możemy być bliżej niej. Hotel zapewnia ekskluzywne pokoje i apartamenty, basen, jacuzzi, strefę SPA, instytut kosmetyczny, sale konferencyjne, restauracje i wiele innych miejsc i atrakcji. 

Te wspaniałe miejsca założyła wraz ze swoim mężem Dr Irena Eris, a właściwie Irena Szołomnicka-Orfinger, doktor farmacji i przedsiębiorca. Prócz sieci hoteli, dr Irena Eris posiada również Laboratorium Kosmetyczne, gdzie produkuje się kosmetyki oraz Instytuty Kosmetyczne. 

...