pytanie zadane 27 września 2019 w Filmy i seriale przez użytkownika anonimowy

Zna ktoś może piosenkę z nowego programu polsatowskiego Love Island (po polsku Wyspa Miłości)? Puszczają ją czasami jako przerywniki w trakcie programu.

Z czego pamiętam na początku czy końcu jej chyba nie ma, tylko właśnie leci w trakcie, urywki ale nie cała piosenka. Wie ktoś może co to za utwór?

1 odpowiedź

odpowiedź 27 września 2019 przez użytkownika

Love Island (Wyspa Miłości) to popularny program reality show emitowany codziennie (bez soboty) o 22:15 w Polsacie.

Piosenka o którą pytasz to MILA – Love Island

Tutaj możesz posłuchać całego utworu (trwa 3:34 minuty):

Co ciekawe tekst do piosenki napisała znana Cleo (Joanna Klepko) specjalnie dla producentów programu. Stąd pewnie ten sam tytuł piosenki co programu ;). Muzykę skomponował Piotr Walicki.

Piosenki natomiast nie śpiewa Cleo, tylko Michalina Drozdowska (oficjalny Instagram), która jest początkującą piosenkarką, gdyż nie za wiele można znaleźć utworów wykonywanych, przez tą artystkę. Być może właśnie ta piosenka, stanie się początkiem jej udanej kariery muzycznej.

Michalina Drozdowska ma pseudonim muzyczny MI:LA.

Sama piosenka nie ma jeszcze teledysku, ale ma on podobno pojawić się w październiku 2019.

Poniżej oficjalny teledysk do piosenki:


Edycja 11.09.2020

W związku z drugą edycją polsatowskiego programu Wyspa Miłości (poznaj uczestników drugiej edycji), stworzono remix oficjalnego utworu Mili. Zremiksował go znany Brave. Tutaj możecie posłuchać kawałku, jego pełna nazwa to Brave Mila - Love Island (Brave Remix). Jest żywszy od pierwowzoru i też wpada w ucho:

komentarz 3 października 2019 przez użytkownika anonimowy
Nie ta chodzi o ta z wstawka traveler
komentarz 7 października 2019 przez użytkownika anonimowy
Trochę późno się wzięli za kręcenie teledysku skoro 13 października konczy się pierwszy sezon programu. No chyba że już z myślą o następnych edycjach.
komentarz 16 października 2019 przez użytkownika anonimowy

Oficjalny teledysk może i fajny (bo piosenka to wiadomo). Ale dlaczego w teledysku nie ma uczestników pierwszej edycji Wyspy miłości ???!!!

Przecież aż się prosiło, żeby pojawili się w teledysku. No i obowiązkowo w willi. No chyba że producenci specjalnie tak zrobili, żeby był neutralny, bo jak wiadomo będzie więcej edycji programu.

komentarz 21 stycznia 2020 przez użytkownika anonimowy
Nie wiecie może kiedy będzie druga edycja wyspy miłości?
komentarz 5 września 2020 przez użytkownika anonimowy
Druga edycja love island już się rozpoczęła. W trakcie słyszałam nową przeróbkę w wersji techno tej piosenki powyżej Mili. Czy może ktoś podać link gdzie mogę jej posłuchać bo fajnie brzmi???
komentarz 7 września 2020 przez użytkownika anonimowy
Też słyszałam tą przeróbke, kilka razy puszczali w środku odcinków. Niestety nigdzie jej nie moge znalesc jeśli komuś się uda to proszę wkleić.

Tutaj jedynie znalazłam oficjalną piosenkę Love Island, która chyba też jest używana w międzynarodowej wersji programu:

komentarz 11 września 2020 przez użytkownika
Już daliśmy aktualizacje w artykule powyżej, z nowym remiksem oficjalnej piosenki Love Island.
komentarz 27 września 2020 przez użytkownika anonimowy
Dzien dobry :) ktoś zna może tytuł piosenki która kilka razy leciała ściszona w tle programu słowa to people say, people say ... śpiewa męski głos. Pozdrawiam i dziękuję :)
...