pytanie zadane 30 sierpnia 2019 w Filmy i seriale przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 30 sierpnia 2019 przez użytkownika

Program Królowe życia pokazuje życie bogatych ludzi w Polsce. Jest on emitowany od 2016 roku. W każdym odcinku możemy zobaczyć jak żyją bohaterowie tego reality show, czym się zajmują, jak się zachowują, gdzie mieszkają i ogólnie co robią w ciągu dnia. 

Głównymi bohaterami tego programu są:

1. Dagmara Kaźmierska 
Była właścicielka agencji, obecnie zarządzająca swoim butkiem w Kudowie-Zdroju. Ma syna - Conana. W programie można również zobaczyć jej przyjaciela Jacka (z którym jest zaręczona) i przyjaciółkę Edzię. Dagmara prowadziła również program Made in Maroko, a także zagrała w filmie Kobiety mafii 2. Mieszka w Kłodzku, choć kiedyś mieszkała kilka lat w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio Dagmara miała wypadek samochodowy, wskutek czego złamała sobie obie nogi i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. 

2. Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Partnerzy w życiu prywatnym i zawodowym, zajmujący się projektowaniem ubrań z futer i skór w swojej pracowni w Głogowie. Oboje mieszkają w Warszawie. Gabriel Seweryn swego czasu brał także udział w wyborach na Mistera Polski 1990 roku. 

3. Iza Macudzińska i Patryk Borowiak
Są małżeństwem. Prowadzą butik Just Unique w Pozaniu. Mają dziecko - córkę Elizę. 

4. Kamila Kaczmarek
Ma synka (8 lat). Mieszka w Poznaniu. Znana jest z ciągłego poprawiania urody i mocnego charakteru. Wie czego chce. 

5. Inga Zawadzka i Wioletta Zawadzka
Córka i matka ze Świdnicy. Inga pracuje jako dyrektor firmy zarządzającej nieruchomościami. Interesuje się też kosmetologią i jest modelką. 

6. Patrycja Strzałkowska
Blogerka mająca kanał na YT oraz modelka. Prowadzi również swojego bloga i jest autorką czterech książek. Ma córeczkę Liliannę. 

...