seohost
pytanie zadane 8 sierpnia 2019 w Różne przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 8 sierpnia 2019 przez użytkownika

Swap party to spotkanie połączone z wymianą ubrań. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy odświeżyć czy też "przewietrzyć" naszą szafę. Wówczas zamiast wyrzucać ubrania, których nie chcemy, wymieniamy się nimi z innymi osobami lub po prostu komuś je dajemy. Co ciekawe nazwa tej imprezy ma również polski odpowiednik - babi targ

Imprezy, na których wymienia się ubraniami, zwykle odbywają się w weekendy i trwają kilka godzin. Można przyjść na takie spotkanie i znaleźć coś dla siebie, ale można też być uczestnikiem aktywnym i przynieść swoje ubrania do wymiany wcześniej zapisując się na listę uczestników (zazwyczaj jest ona prowadzona, ale nie zawsze). 

ubrania na wieszaku na swap party

Miejsce w jakim odbywa się swap party określa prędzej organizator. Na miejsce przynosi się nie tylko ubrania, ale również biżuterię, torebki, paski itp. Ubraniami można się wymieniać lub kupić je za niewielką kwotę. Jeżeli będąc uczestnikiem, nie wymienisz wszystkich swoich ubrań, a nie chcesz brać ich z powrotem do domu, to możesz je zostawić u organizatora. Wówczas będą one oddane na cele charytatywne, jeśli organizator wcześniej wspomniał o takiej możliwości. 


Jeśli nie lubisz takich imprez, możesz też wymienić się ubraniami, których już nie potrzebujesz z przyjaciółką czy sąsiadką. Takie szafobranie można zorganizować w małym bądź większym gronie w domu. 

...