pytanie zadane 2 czerwca 2019 w Zdrowie i uroda przez użytkownika
Komu będzie w nim do twarzy?

1 odpowiedź

odpowiedź 2 czerwca 2019 przez użytkownika

Kapelusze, moim zdaniem, mogą nosić zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy dobrze się w nich czują. Jeśli lubisz kapelusze, dobrze się w nich czujesz, uważasz, że dobrze wyglądasz w słomkowym, bądź innym kapeluszu, to go noś, bo czemu nie. 

Co więcej kapelusze obecnie wracają do łask, więc będą spotykane na głowach coraz to większej ilości osób, także może znajdą się również na Twojej głowie. Kapelusz możesz założyć na wiele okazji: na plażę, na spacer, na wesele czy inną uroczystość lub na co dzień. Nie musi on być tylko ochroną przez chłodem lub palącym słońcem, ale nowoczesnym elementem garderoby, który ją tylko uzupełni. 

I tak wśród rodzajów kapeluszy mamy:

- typ fedora, czyli podobny do męskiego kapelusz, pasujący do strojów prostych i miejskich np. do marynarki i jeansów,

kapelusz typ fedora

- kapelusz z dużym rondem pasuje do sukienek lekkich, zwiewnych oraz do tunik lub na plażę,

kapelusz na lato

- melonik lub kowbojski pasuje do osób mniejszych i filigranowych, zaś do okrągłej twarzy będzie pasował bardziej okazały kapelusz. 

Zobacz również jak wyczyścić kapelusz, gdy się zabrudzi.

komentarz 31 marca 2020 przez użytkownika Gość

Jak to kto, wszyscy którzy mają na to ochotę mogą nosić kapelusze. Swoją drogą szkoda że nie są one tak popularne w Polsce jak np czapki bejsbolówki bo kapelusze są od nich bardziej eleganckie. Kobiety też fajnie wyglądają w kapeluszach., Oczywiście damskichsmiley

Aha i polecam firmę polkap chyba jedyna firma w Polsce produkująca kapelusze.

...