lh
pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Filmy i seriale przez użytkownika

Kim są jurorzy? 

2 odpowiedzi

odpowiedź 13 kwietnia 2019 przez użytkownika

Program taneczno-muzyczny Dance, Dance, Dance w Polsce miał swój debiut w marcu 2019 roku. Już po pierwszym odcinku program zdobył wielką oglądalność i mnóstwo emocji u widzów, jurorów i samych uczestników programu. Jeśli o tych ostatnich chodzi to uczestnikami są znani polscy celebryci, którzy tańczą ze swoim przyjacielem/przyjaciółką w parach. 

Uczestnicy tańczą układ do znanej choreografii w parze, a następnie solo. Każdy występ ocenia jury. Para mająca najmniej punktów odpada z programu zdobywając 10 000 zł, które przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny. Zwycięzcy otrzymują 100 000 zł na taki cel. 

W skład jury I edycji Dance, Dance, Dance wchodzą:

1. Ewa Chodakowska-Kavoukis
Urodziła się w Sanoku. Najbardziej znana w Polsce trenerka fitness i trenerka personalna. Zdobyła wpis do Księgi Rekordów Guinessa za przeprowadzenie największego otwartego treningu fitness. Jest redaktorką miesięcznika "Be Active. Deitetyka & Fitness",poza tym wydała kilkanaście książek oraz płyt DVD z ćwiczeniami. 
Prywatnie żona trenera personalnego Lefterisa Kavoukisa, pochodzącego z Grecji.  

2. Ida Nowakowska-Herndon
urodziła się w Warszawie. Jest tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Zagrała w wielu musicalach teatralnych oraz w filmach: "Poza zasięgiem", "Sala samobójców", "Bandyta". Brała udział jako uczestniczka, a potem jako jurorka w programie tanecznym "You Can Dance". Fragment jej tańca poniżej. Prowadziła też program "Bake off Junior" oraz "Przymierzalnia"
Prywatnie jest córką pisarza Marka Nowakowskiego i żoną aktora Jacka Herndona pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych. 

3. Robert Kupisz
Urodził się w Gackach. To polski projektant mody, stylista fryzur i tancerz. Tańczył taniec towarzyski, a później założył szkołę tańca Step by Step w Kielcach. Jeśli chodzi o modę charakteryzuje go styl grunge, a jego ubrania można znaleźć pod marką Qπш oraz Qπш Forever

Jurorzy za każdy występ mogą przyznać od 1 do 10 punktów. Zarówno za występ w parze, jak i za solo. Punkty są na koniec programu sumowane i para, która zdobyła ich najmniej odpada. 


W I edycji programu "Dance, Dance, Dance" było sześć par, czyli łącznie 12 uczestników. Oto oni:

Para 1 (odpadała jako pierwsza)

- Monika Mazur - aktorka i prezenterka znana głównie z programu "Lajk!" i "Na sygnale". Prywatnie jest z aktorem Tomaszem Chrapustą. Pochodzi z Wrocławia.

- Dariusz Wieteska - aktor znany głównie z serialu "Na sygnale", ale grał też w "Klanie". Prywatnie żonaty z aktorką Urszulą Zawadzką. Pochodzi z Gortatowic. 

Para 2 (odpadła jako druga)

- Paulina Krupińska-Karpiel - modelka i prezenterka telewizyjna oraz Miss Polonia 2012. Prywatnie żona piosenkarza Sebastiana Karpiela-Bułecki, założyciela zespołu Zakopower oraz mama Antoniny i Jędrzeja. Pochodzi z Piastowa.

- Klaudia Halejcio - aktorka, która zadebiutowała rolą w serialu "Złotopolscy". Prócz tego grała jeszcze w wielu innych filmach i serialach oraz w teatrze telewizji. Pochodzi z Warszawy. 

Para 3 (odpadała jako trzecia)

- Marcelina Zawadzka - aktorka, prezenterka, modelka i Miss Polonia 2011. Prowadzi wiele programów telewizyjnych m.in. Pytanie na Śniadanie, Bake Off - Ale Ciacho! czy Bake Off Junior. Obecnie gra również w serialu "Na sygnale". Pochodzi z Malborka.

- Rafał Maślak - fotomodel, Mister Polski 2014. Jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej. Prywatnie jest żonaty z modelką Kamilą Nicpoń, z którą ma syna. Pochodzi z Międzyrzecza. 

Para 4  (para doszła do finału, jednak odpadła jako piąta)

- Patricia Kazadi - aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Umie grać na fortepianie oraz tańczyć taniec współczesny. Występowała w wielu programach telewizyjnych oraz prowadziła również wiele z nich m.in.: You Can Dance czy X Factor. Jej mama jest Polką, zaś ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Pochodzi z Warszawy.

- Victoria Kazadi - młodsza siostra Patrici. Uczennica. Pochodzi z Warszawy. 

Para 5 (odpadła jako czwarta)

- Katarzyna Dziurska - instruktorka fitness i trenerka personalna. Jako dziecko tańczyła hip hop i dancehall oraz cheerleades. Prywatnie jest w związku z kulturystą Emilianem Gankowskim. Pochodzi z Nidzicy. 

- Emilian Gankowski - kulturysta i trener personalny. Były piłkarz. Prywatnie jest w związku z instruktorką fitness Katarzyną Dziurską. 

Para 6 ( para zwyciężyła I edycję Dance, Dance, Dance)

- Wiktoria Gąsiewska - aktorka i prezenterka telewizyjna. Jako dziecko grała w wielu filmach i serialach m.in. Rodzina zastępcza, Na dobre i na złe, Rodzinka.pl czy Barwy szczęścia.  Prywatnie jest w związku z aktorem Adamem Zdrójkowskim. Pochodzi z Warszawy. 

- Adam Zdrójkowski - aktor i prezenter telewizyjny. Najbardziej jest on znany z serialu Rodzinka.pl, ale zagrał też w Rodzinie zastępczej. Prywatnie ma brata bliźniaka Jakuba i jest w związku z aktorką Wiktorią Gąsiewską. Pochodzi z Warszawy.

Prócz jurorów i uczestników są również prowadzący program. W tej edycji są nimi: Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel. 

odpowiedź 22 stycznia 2020 przez użytkownika

Już 29 lutego 2020 roku w TVP2 rozpocznie się druga edycja programu tanecznego 'Dance, Dance, Dance'. Zobaczcie poniżej, by dowiedzieć się jakie pary wezmą w nim udział tym razem. Zanim jeszcze o parach, które będą występowały, w programie pojawi się również nowa jurorka. Będzie to Anna Mucha, która zastąpi Ewę Chodakowską z poprzedniej edycji. 

Anna Mucha urodziła się w Warszawie i od dziecka jest związana z aktorstwem. Od najmłodszych lat grała w takich filmach i serialach jak m.in. 'Korczak', 'Lista Schindlera', 'Panna Nikt', 'Matki, zony i kochanki', 'Chłopaki nie płaczą' choć najbardziej znana jest z serialu 'M jak miłość', gdzie gra przyjaciółkę Kingi Magdę. Ma już doświadczenie w ocenianiu występów tancerzy, gdyż w 2010 roku była jurorką programu tanecznego 'You can dance - Po prostu tańcz!'


A oto nasze tegoroczne taneczne pary:

Para 1 - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers.

Najbardziej rozpoznawalna fit para, których vlogi można oglądać na You Tubie. Poza ćwiczeniami, fitnessem para również podróżuje, interesuje się modą i zdrowym stylem życia.
Mateusz jest trenerem personalnym, instruktorem gimnastyki sportowej.
Pamela jest również trenerką personalną, instruktorką fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Parę mogliśmy oglądać też w programie 'Ameryka Express'

Para 2 - Katarzyna i Anna Stankiewicz - siostry (odpadły jako pierwsze)

Katarzyna Stankiewicz znana piosenkarka, śpiewająca w zespole Varius Manx.
Anna Stankiewicz to jej młodsza siostra. 

Para 3 - Rafał i Krzysztof Jonkisz - bracia

Rafał Jonkisz to model, celebryta i akrobata. Znany jako półfinalista Mister World 2016 oraz Mister Polski 2015. Brał udział w programie 'Mam talent', 'Agent-Gwiazdy', 'Taniec z gwiazdami'. Prócz tego prowadzi sklep odzieżowy Balmora oraz grupę akrobatyczną FlyBoys.
Krzysztof Jonkisz podobnie jak brat również jest akrobatą. 

Para 4 - Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - przyjaciele

Anna jest aktorką, która zasłynęła z roli w filmie 'Galerianki'. Obecnie znana z roli w serialu 'M jak miłość'. Brała tez udział w programie 'Taniec z gwiazdami'
Mateusz jest aktorem teatralnym oraz telewizyjnym. 

Para 5 - Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora - prowadzący program 'Pytanie na śniadanie' (odpadli jako drudzy)

Małgorzata Tomaszewska lubi sport, interesowała się modelingiem, pracowała jako pogodynka, a obecnie jest prezenterką telewizyjną. 
Aleksander Sikora jest dziennikarzem, a obecnie prezenterem telewizyjnym. 

Para 6 - Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - przyjaciele 

Rafał Mroczek to aktor najbardziej znany z serialu 'M jak miłość'. Prócz tego Rafał jest też tancerzem zespołu 'Caro dance'. Brał udział w programie 'Taniec z gwiazdami' oraz 'Gwiazdy tańczą na lodzie'
Przemysław Cypryański to aktor, który również gra w serialu 'M jak miłość'. Brał też udział w programie 'Taniec z gwiazdami', 'Celebrity Splash!'. 


 

...