pytanie zadane 13 kwietnia 2019 w Filmy i seriale przez użytkownika

Kim są jurorzy? 

3 odpowiedzi

odpowiedź 13 kwietnia 2019 przez użytkownika

Program taneczno-muzyczny Dance, Dance, Dance w Polsce miał swój debiut w marcu 2019 roku. Już po pierwszym odcinku program zdobył wielką oglądalność i mnóstwo emocji u widzów, jurorów i samych uczestników programu. Jeśli o tych ostatnich chodzi to uczestnikami są znani polscy celebryci, którzy tańczą ze swoim przyjacielem/przyjaciółką w parach. 

Uczestnicy tańczą układ do znanej choreografii w parze, a następnie solo. Każdy występ ocenia jury. Para mająca najmniej punktów odpada z programu zdobywając 10 000 zł, które przeznacza na wybrany przez siebie cel charytatywny. Zwycięzcy otrzymują 100 000 zł na taki cel. 

W skład jury I edycji Dance, Dance, Dance wchodzą:

1. Ewa Chodakowska-Kavoukis
Urodziła się w Sanoku. Najbardziej znana w Polsce trenerka fitness i trenerka personalna. Zdobyła wpis do Księgi Rekordów Guinessa za przeprowadzenie największego otwartego treningu fitness. Jest redaktorką miesięcznika "Be Active. Deitetyka & Fitness",poza tym wydała kilkanaście książek oraz płyt DVD z ćwiczeniami. 
Prywatnie żona trenera personalnego Lefterisa Kavoukisa, pochodzącego z Grecji.  

2. Ida Nowakowska-Herndon
urodziła się w Warszawie. Jest tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Zagrała w wielu musicalach teatralnych oraz w filmach: "Poza zasięgiem", "Sala samobójców", "Bandyta". Brała udział jako uczestniczka, a potem jako jurorka w programie tanecznym "You Can Dance". Fragment jej tańca poniżej. Prowadziła też program "Bake off Junior" oraz "Przymierzalnia"
Prywatnie jest córką pisarza Marka Nowakowskiego i żoną aktora Jacka Herndona pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych. 

3. Robert Kupisz
Urodził się w Gackach. To polski projektant mody, stylista fryzur i tancerz. Tańczył taniec towarzyski, a później założył szkołę tańca Step by Step w Kielcach. Jeśli chodzi o modę charakteryzuje go styl grunge, a jego ubrania można znaleźć pod marką Qπш oraz Qπш Forever

Jurorzy za każdy występ mogą przyznać od 1 do 10 punktów. Zarówno za występ w parze, jak i za solo. Punkty są na koniec programu sumowane i para, która zdobyła ich najmniej odpada. 


W I edycji programu "Dance, Dance, Dance" było sześć par, czyli łącznie 12 uczestników. Oto oni:

Para 1 (odpadała jako pierwsza)

- Monika Mazur - aktorka i prezenterka znana głównie z programu "Lajk!" i "Na sygnale". Prywatnie jest z aktorem Tomaszem Chrapustą. Pochodzi z Wrocławia.

- Dariusz Wieteska - aktor znany głównie z serialu "Na sygnale", ale grał też w "Klanie". Prywatnie żonaty z aktorką Urszulą Zawadzką. Pochodzi z Gortatowic. 

Para 2 (odpadła jako druga)

- Paulina Krupińska-Karpiel - modelka i prezenterka telewizyjna oraz Miss Polonia 2012. Prywatnie żona piosenkarza Sebastiana Karpiela-Bułecki, założyciela zespołu Zakopower oraz mama Antoniny i Jędrzeja. Pochodzi z Piastowa.

- Klaudia Halejcio - aktorka, która zadebiutowała rolą w serialu "Złotopolscy". Prócz tego grała jeszcze w wielu innych filmach i serialach oraz w teatrze telewizji. Pochodzi z Warszawy. 

Para 3 (odpadała jako trzecia)

- Marcelina Zawadzka - aktorka, prezenterka, modelka i Miss Polonia 2011. Prowadzi wiele programów telewizyjnych m.in. Pytanie na Śniadanie, Bake Off - Ale Ciacho! czy Bake Off Junior. Obecnie gra również w serialu "Na sygnale". Pochodzi z Malborka.

- Rafał Maślak - fotomodel, Mister Polski 2014. Jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej. Prywatnie jest żonaty z modelką Kamilą Nicpoń, z którą ma syna. Pochodzi z Międzyrzecza. 

Para 4  (para doszła do finału, jednak odpadła jako piąta)

- Patricia Kazadi - aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Umie grać na fortepianie oraz tańczyć taniec współczesny. Występowała w wielu programach telewizyjnych oraz prowadziła również wiele z nich m.in.: You Can Dance czy X Factor. Jej mama jest Polką, zaś ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Pochodzi z Warszawy.

- Victoria Kazadi - młodsza siostra Patrici. Uczennica. Pochodzi z Warszawy. 

Para 5 (odpadła jako czwarta)

- Katarzyna Dziurska - instruktorka fitness i trenerka personalna. Jako dziecko tańczyła hip hop i dancehall oraz cheerleades. Prywatnie jest w związku z kulturystą Emilianem Gankowskim. Pochodzi z Nidzicy. 

- Emilian Gankowski - kulturysta i trener personalny. Były piłkarz. Prywatnie jest w związku z instruktorką fitness Katarzyną Dziurską. 

Para 6 ( para zwyciężyła I edycję Dance, Dance, Dance)

- Wiktoria Gąsiewska - aktorka i prezenterka telewizyjna. Jako dziecko grała w wielu filmach i serialach m.in. Rodzina zastępcza, Na dobre i na złe, Rodzinka.pl czy Barwy szczęścia.  Prywatnie jest w związku z aktorem Adamem Zdrójkowskim. Pochodzi z Warszawy. 

- Adam Zdrójkowski - aktor i prezenter telewizyjny. Najbardziej jest on znany z serialu Rodzinka.pl, ale zagrał też w Rodzinie zastępczej. Prywatnie ma brata bliźniaka Jakuba i jest w związku z aktorką Wiktorią Gąsiewską. Pochodzi z Warszawy.

Prócz jurorów i uczestników są również prowadzący program. W tej edycji są nimi: Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel. 

odpowiedź 22 stycznia 2020 przez użytkownika

Już 29 lutego 2020 roku w TVP2 rozpocznie się druga edycja programu tanecznego 'Dance, Dance, Dance'. Zobaczcie poniżej, by dowiedzieć się jakie pary wezmą w nim udział tym razem. Zanim jeszcze o parach, które będą występowały, w programie pojawi się również nowa jurorka. Będzie to Anna Mucha, która zastąpi Ewę Chodakowską z poprzedniej edycji. 

Anna Mucha urodziła się w Warszawie i od dziecka jest związana z aktorstwem. Od najmłodszych lat grała w takich filmach i serialach jak m.in. 'Korczak', 'Lista Schindlera', 'Panna Nikt', 'Matki, zony i kochanki', 'Chłopaki nie płaczą' choć najbardziej znana jest z serialu 'M jak miłość', gdzie gra przyjaciółkę Kingi Magdę. Ma już doświadczenie w ocenianiu występów tancerzy, gdyż w 2010 roku była jurorką programu tanecznego 'You can dance - Po prostu tańcz!'


A oto nasze tegoroczne taneczne pary:

Para 1 - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers (para zwyciężyła II edycję programu Dance, dance, dance)

Najbardziej rozpoznawalna fit para, których vlogi można oglądać na You Tubie. Poza ćwiczeniami, fitnessem para również podróżuje, interesuje się modą i zdrowym stylem życia.
Mateusz jest trenerem personalnym, instruktorem gimnastyki sportowej.
Pamela jest również trenerką personalną, instruktorką fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Parę mogliśmy oglądać też w programie 'Ameryka Express'

Para 2 - Katarzyna i Anna Stankiewicz - siostry (odpadły jako pierwsze)

Katarzyna Stankiewicz znana piosenkarka, śpiewająca w zespole Varius Manx.
Anna Stankiewicz to jej młodsza siostra. 

Para 3 - Rafał i Krzysztof Jonkisz - bracia (odpadli jako trzeci) 

Rafał Jonkisz to model, celebryta i akrobata. Znany jako półfinalista Mister World 2016 oraz Mister Polski 2015. Brał udział w programie 'Mam talent', 'Agent-Gwiazdy', 'Taniec z gwiazdami'. Prócz tego prowadzi sklep odzieżowy Balmora oraz grupę akrobatyczną FlyBoys.
Krzysztof Jonkisz podobnie jak brat również jest akrobatą. 

Para 4 - Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - przyjaciele (dotarli do finału, jednak odpadła jako piąta)

Anna jest aktorką, która zasłynęła z roli w filmie 'Galerianki'. Obecnie znana z roli w serialu 'M jak miłość'. Brała tez udział w programie 'Taniec z gwiazdami'
Mateusz jest aktorem teatralnym oraz telewizyjnym. 

Para 5 - Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora - prowadzący program 'Pytanie na śniadanie' (odpadli jako drudzy)

Małgorzata Tomaszewska lubi sport, interesowała się modelingiem, pracowała jako pogodynka, a obecnie jest prezenterką telewizyjną. 
Aleksander Sikora jest dziennikarzem, a obecnie prezenterem telewizyjnym. 

Para 6 - Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański - przyjaciele (dotarli do finału, jednak odpadła jako czwarta) 

Rafał Mroczek to aktor najbardziej znany z serialu 'M jak miłość'. Prócz tego Rafał jest też tancerzem zespołu 'Caro dance'. Brał udział w programie 'Taniec z gwiazdami' oraz 'Gwiazdy tańczą na lodzie'
Przemysław Cypryański to aktor, który również gra w serialu 'M jak miłość'. Brał też udział w programie 'Taniec z gwiazdami', 'Celebrity Splash!'. 


 

odpowiedź 21 marca 2021 przez użytkownika

Od marca tego roku możemy oglądać trzecią edycję tanecznego show Dance, Dance, Dance. Poprzednie dwie edycje przyciągnęły sporą oglądalność i miejmy nadzieję, że teraz będzie tak samo, albo i lepiej. W tej edycji prócz oczywiście nowych uczestników, których wypiszę poniżej, w programie zagoszczą nowi jurorzy. Jedyną jurorką, która gości od początku programu jest Ida Nowakowska. Nowymi jurorami trzeciej edycji Dance, Dance, Dance są natomiast:

- Joanna Jędrzejczyk - zawodniczka mieszanych sztuk walk, boksu, kick-boxingu i muay thai. Jest ona pierwszą Polką w organizacji MMA. 

- Agustin Egurrola - najbardziej znany w Polsce choreograf, założyciel szkoły tańca "Egurrola Dance Studio" i grupy tanecznej Volt, tancerz pochodzenia polsko-kubańskiego. Egurrola był już niejednokrotnie jurorem w programach takich jak You Can Dance - Po prostu tańczMam talent! 


W trzeciej edycji programu wystąpią takie pary jak:

Para 1

- Roksana Węgiel - piosenkarka, która zwyciężyła w programie The Voice Kids (I edycja) i Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci (16 edycja).

- Oliwia Górniak - przyjaciółka Roksany.

Para 2

- Damian Kordas - kucharz, youtuber, osobowość medialna, zwycięzca IV edycji MasterChef Polska.

- Ola Nowak - influencerka i tiktokerka.

Para 3

- Paweł Bodzianny - rolnik znany z udziału w programie "Rolnik szuka żony".

Marta Paszkin - partnerka Pawła, germanistka.

Para 4

- Stanisław Karpiel - Bułecka - wokalista, lider zespołu Future Folk, właściciel pensjonatu w Zakopanem.

- Anna Matysiak - aktorka.

Para 5

- Olga Łasak - aktorka, członkini Kabaretu Czesuaf.

- Paweł Cieślak - przyjaciel Olgi, dyrektor firmy animacyjnej, trener.

Para 6

- Małgorzata Opczowska - prowadząca program "Pytanie na śniadanie"

- Robert El Gendy - jeden z prowadzących program "Pytanie na śniadanie", dziennikarz i korespondent, razem z Małgorzatą prowadził program śniadaniowy. 

Tą edycję programu prowadzą uczestnicy II edycji programu: Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. 

...