pytanie zadane 8 stycznia 2019 w Turystyka przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 8 stycznia 2019 przez użytkownika

Od końca 2018 roku, a dokładniej od grudnia, istnieje w Zakopanem nowa turystyczna, ale sezonowa (ze względu na warunki atmosferyczne) atrakcja. Jest nią Zimowy park Rozrywki Snowlandia. Jak sama nazwa za siebie mówi miejsce to jest nie lada gratka dla wielbicieli zimowych zabaw i jest to jedyne w Polsce takie miejsce. My jeszcze tam nie byliśmy, ale Was zapraszamy serdecznie, bo jest po co tam jechać. Sami zobaczcie jakie atrakcyjne miejsca na Was czekają, zerknijcie w cennik i ruszajcie póki jeszcze zima.

1. Labirynt Śnieżny - istnieje od sezonu zimowego 2015/2016 i jest to największa tego typu budowla za całym świecie. Labirynt budowano prawie miesiąc przy minusowych temperaturach i zajmuje on powierzchnię 3 000 m2.

2. Zamek Śnieżny - śnieżny zamek z 16-metrowymi basztami, tunelami, podziemnymi przejściami robi wrażenie (ta atrakcja otwarta dopiero po 15 stycznia 2019 r.).

3. Pałac Królowej Śniegu - komnaty i lodowe rzeźby oraz tron jak na pałac królowej przystało to miejsce ciekawe i dla małych i dla dużych (ta atrakcja otwarta dopiero po 15 stycznia 2019 r.).

4. Mini ZOO - tu można zobaczyć drapieżne ptaki, jelenie, daniele, kozy, muflony czy owce podhalańskie, które można karmić.

5. Tor saneczkowy - znajduje się zaraz przy labiryncie i zaprasza do zjazdu z dwumetrowej górki.

6. Wyciąg pod Krokwią - dostępny dla lubiących jeździć na nartach, ale też dla tych, którzy przygodę z nartami chcą dopiero zacząć. Czeka na nich 180-metrowa górka usytuowana tuż pod skocznią Wielka Krokiew. 

Cała Snowlandia wygląda tak:

...