pytanie zadane 8 stycznia 2019 w Różne przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 8 stycznia 2019 przez użytkownika

Dzień Babci i Dziadka to jedno z pierwszych dni w Nowym Roku. Jeśli chodzi o prezenty z tej okazji to dla naszych babć i dziadków, najlepszym będą po prostu zwykłe odwiedziny, rozmowa i czas, który im poświęcimy, tak w 100% dla nich. 

Jeśli natomiast planujemy wręczyć coś swoim dziadkom w podziękowaniu za naukę, opiekę, pomoc i miłość jaką nas darzą, to mogą to być bardzo różne upominki. Małe dzieci mogą wykonać własnoręcznie laurkę z tej okazji, starsi mogą zrobić samodzielnie np. obrączki do serwetekmydełko czy ozdobną świeczkę

Nie mając czasu można kupić dla babci czy dziadka czekoladki, kwiaty, kubek, na którym możecie samodzielnie coś napisać lub zamieścić swoje zdjęcie, zdjęcie w ramce, ciepły koc, poduszeczkę, obrusek, książkę itp. Możecie też zabrać dziadków w jakieś miejsce, może w ich lubione miejsce lub zróbcie im niespodziankę. Takim miejscem może być kino, teatr, restauracja, może basen, kręgielnia lub po prostu spacer. Możliwości prezentów dla dziadków jest wiele i wszystko zależy od waszej wyobraźni. 

...