pytanie zadane 9 grudnia 2018 w Różne przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 9 grudnia 2018 przez użytkownika

Zbliżają się święta, a jak święta to również prezenty. Często jest tak, że dostajemy drobne lub większe upominki od bliskich, które nie zawsze są w naszym guście, stylu. Zwyczajnie nam się nie podobają, nie przydadzą nam się i najchętniej byśmy je wyrzucili. Jednak zanim to zrobimy, możemy niechciane prezenty inaczej wykorzystać. 

jak zapakować prezent

Na pewno dostając taki prezent należy podziękować osobie, która nam go dała (nawet jeśli nam się on nie podoba). Warto docenić starania tej osoby i jej pamięć o nas. Staraj się znaleźć coś interesującego w danym prezencie, a nie odkładaj go szybko i byle gdzie, gdyż to może zostać źle odebrane. Dostrzeż zaletę podarku. 

Pamiętaj, aby tego podarunku nie przekazywać innej osobie, ponieważ gdy ona się dowie, że rozdajesz dalej jego prezent (który był przygotowany wyłącznie z myślą o Tobie), będzie mu zwyczajnie przykro. Tobie pewnie też by było przykro, gdyby ktoś komu robisz prezent, tak się zachował. Zachowaj więc taką rzecz, a może kiedyś Ci się przyda. 

prezent ślub

Wiedząc, że na pewno danego podarunku nigdy nie użyjesz, daj go jakiejś osobie z innego środowiska np. z pracy, znajomej itp. Jeśli to jest coś do postawienia możesz ta rzecz postawić np. na biurku w pracy lub w domku letniskowym. Jeśli zostaniesz obdarowany książką to możesz oddać ją np. do biblioteki w twoim mieście. Czasem tez niepotrzebne rzeczy, które są w dobrym stanie możesz oddać na zbiórki, które są organizowane przez różne fundacje. Ostatecznie niechciany prezent możesz sprzedać na aukcji. Osoby, które robią nam prezent na pewno starają się, by nam się podobał, ale muszą wiedzieć, że nie zawsze ładnie zapakowany prezent będzie podobał się obdarowywanemu. 

komentarz 16 czerwca 2021 przez użytkownika Gość
sprzedać na olx ja zawsze tak robie xd
...