pytanie zadane 20 września 2018 w Filmy i seriale przez użytkownika anonimowy
Czy wystąpią w nim Ci sami aktorzy?

1 odpowiedź

odpowiedź 29 października 2018 przez użytkownika

Tak. Właśnie trwają zdjęcia do mającego się ukazać 25 stycznia 2019 roku w kinach trzeciego sezonu znanego wszystkim filmu "Kogel-mogel". Trzecia część będzie nosiła tytuł "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"

W "Miszmasz" zobaczymy jak ułożyło się życie i sprawy znanych nam z poprzednich części (Kogel-mogel i Galimatias, czyli kogel-mogel 2) bohaterów. Na pewno pojawi się serialowa Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska), Marian Wolański (Zdzisław Wardejn), Barbara Wolańska (Ewa Kasprzyk), Piotruś Wolański (obecnie e jego roli zagra Maciej Zakościelny), mama Kasi (Katarzyna Łaniewska). 

Nowymi bohaterami jest m.in. syn Kasi i Pawła - Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki), Agnieszka - siostra Piotrusia (Ola Hamkało). 

Co się będzie działo? Do końca nie wiadomo, ale na wielu stronach możecie przeczytać, że bohaterowie znów się spotkają po 30. latach. Do mamy Solskiej, wraca Kasia, która rozwiodła się ze swoim mężem Pawłem. Paweł Zawada mieszka teraz w Holandii i właśnie stamtąd wraca do wsi Brzóski (tam gdzie mieszka Kasia i jej mama) jej syn Marcin. Co na nas dalej czeka? Musimy poczekać do stycznia. 

A tak wygląda oficjalny zwiastun Misz masz, czyli Kogel-mogel 3:

...