pytanie zadane 27 marca 2018 w Biznes i finanse przez użytkownika Gość

1 odpowiedź

odpowiedź 7 sierpnia 2018 przez użytkownika

By w całości obejrzeć nową halę Expo w Łodzi polecam jej odwiedzenie na żywo. Natomiast dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą jej zobaczyć lub chcą ją zobaczyć przed przyjazdem, piszę właśnie ten wpis. 

Po pierwsze hala Expo Łódź jest ogromna... Poniższe zdjęcia tego na pewno nie oddadzą, ale może choć trochę przybliżą jej ogrom. Sam hol główny jest wysoki i nowocześnie zaprojektowany, co sprawia wrażenie przestronności. Hala ma wymiary (dł./szer./wys.): 120,9 m x 47,8 m x 14,7 m. Łączna kubatura hali wynosi 85 182,76 m3

hala expo łódź kawiarnia

wystawa malarstwa hala w łodzi

konferencja w auli hala expo

Hala jest przystosowana do wszelakich celów: wystawienniczych, konferencyjnych, targowych, pokazów mody, telewizyjnych a nawet festiwali. Jest ona wyposażona w monitory LCD, VIP room, PRESS room, aulę wystawienniczą, aule konferencyjne oraz szatnię, punkt informacyjny, parking i kawiarnię. Wielkim plusem, zwłaszcza ekologicznym jest to, że hala zasilana jest przez panele słoneczne, pompy ciepła oraz korzysta z deszczówki. W hali odbywają się co roku m.in. Targi turystyczne NA STYKU KULTUR.

widok na korytarz w hali expo w łodzi

targi turystyczne łódź

Ponadto hala położona jest w centrum Łodzi. Tuż obok w odległości zaledwie 1 km znajduje się słynna ulica Piotrkowska, niewiele dalej dworzec Łódź Kaliska (2 km) i Łódź Fabryczna (3 km), a 6 km dalej port lotniczy Łódź. Hala współpracuje na zasadzie partnerstwa również z wieloma hotelami. 

hala expo łódź targi turystyczne

targi turystyczne łódź na styku kultur

komentarz 25 listopada 2019 przez użytkownika Gość
Byłem na tej hali jakieś dwa lata temu bodajże na targach turystycznych. Muszę przyznać że mimo iż obiekt jest nowy to jest w nim klimat. Gdy znudziło mi się latanie po stoiskach poszedłem sobie na kawę do wewnętrznej kawiarni i potem posiedziałem w ławkach w korytarzu. Miło wspominam pobyt, jeszcze kiedyś muszę się wybrać na jakąś imprezę w tym obiekcie.

Aha, minusem jest brak hotelu zaraz obok, no chyba że dobudowaili niedawno.
...