seohost

1 odpowiedź

odpowiedź 20 lutego 2018 przez użytkownika

Jeśli też jesteś mamą lub nią będziesz lub właśnie zostałaś i dopada Cię szarość codziennych dni i natłok obowiązków, to jest książka dla Ciebie. 

Autorka może nie pomoże Ci jak uporać się z problemami dotykającymi młodych rodziców, szczególnie matki, ale pokaże Ci, że nie Ty jedna tak masz. To, że męczy Cię noszenie ciężkiego brzucha, boisz się porodu, nie radzisz sobie z dzieckiem i codziennymi domowymi obowiązkami, myśli o tym, że jesteś złą matką, że nie dajesz rady, nie masz ochoty karmić, nie masz czasu dla siebie... wszystko to jest normalne i spotyka bardzo wiele kobiet, które muszą przeorganizować swoje życie. Jest to trudne przy pierwszym dziecku, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłaś, więc jest to dla Ciebie nowe. 

Fiedorczuk podaje w książce swoje przykłady z życia matki, ale też przykłady innych matek. Tego jak radzą sobie z dziećmi, jak znajdują czas dla siebie, jak wracają do pracy i jak ... robią codzienne zakupy z dzieckiem na ręku. 

Książka pokazuje w bardzo przejrzysty sposób codzienność czteroosobowej rodziny oraz to, że najlepszym miejscem na załatwienie wszystkich spraw jest właśnie centrum handlowe, gdzie w jednym miejscu mamy zarówno sklepy, jak i kawiarnie, sale zabaw, banki itp. 

...