seohost
pytanie zadane 3 lutego 2018 w Dom i ogród przez użytkownika anonimowy

1 odpowiedź

odpowiedź 3 lutego 2018 przez użytkownika

Po pierwsze w szafie miejsce możesz zaoszczędzić usuwając z niej ubrania, których już nie będziesz nosił (są za małe, za duże, nie modne, nie lubisz ich, nie nosiłeś ich 5 lat, nie podobają Ci się itp.). Możesz je komuś dać lub nadać im drugie życie. 

Po drugie jeśli już wykonałeś punkt pierwszy, a nadal dużo rzeczy znajduje się w twojej szafie, zobacz czy części z nich nie możesz umieścić na półkach czy wieszakach. Jeśli masz mało miejsca na wieszakach, to wybierz te ubrania, które nie za bardzo się gniotą i złóż je na półkę lub na odwrót. Na półce ubrania możesz składać w mniejszą kostkę, by nie zajmowały wiele miejsca.

Jeśli chodzi o wieszanie ubrań, to tu przyda się zawleczka od puszki np. od Coli. Zakładasz taką zawleczkę na haczyk wieszaka na jednym oczku, a na drugie oczko wieszasz kolejny wieszak. W ten sposób mas mniej wieszaków zajmujących miejsce na drążku w szafie. Podobnie możesz zrobić wieszając na drążku szafy jeden wieszak, a na jego środku drugi. Ważne, by drugi wieszak miał obrotowy haczyk. 

...