seohost
pytanie zadane 1 lutego 2018 w Książki przez użytkownika

1 odpowiedź

odpowiedź 1 lutego 2018 przez użytkownika

Dziś chcę Wam pokazać ciekawe książeczki dla dzieci. Zawsze spotykałam się po prostu z kolorowymi książeczkami, z książeczkami 3D (wycięte elementy), z takimi co grają, czytają dzieciom itp. Postanowiłam zapolować na na prawdę nietypowe książki (przynajmniej jak dla mnie) i pokazać je również Wam. Być może będziecie mieli podobne do tych, wówczas pokażcie swoje kolekcje. 

1. Książeczka w maskotce - piesek lub krówka

Jest to jednocześnie i maskotka i książka. Dziecko może się nią bawić, a potem może ją czytać lub rodzic może ją czytać. Książeczka jest w języku polskim. 

książka inna piesek

książeczka w maskotce pieska

książeczka w maskotce krówki

2. Książka z pacynką pieska

Ta książeczka jest napisana w języku angielskim. Wykonano ją z grubych, twardych kartek odpornych na uszkodzenia. Na środku każdej strony znajduje się otwór, przez który wychodzi głowa pieska. Wkłada się do niej palce i porusza w trakcie czytania.

książka z pacynką pieska

książeczka z pieskiem jako pacynką

3. Książeczka na palce

Ta książeczka jest idealna dla małych dzieci. Napisana jest w języku niemieckim. Na każdej stronie znajdują się obrazki i otwory różnej wielkości, przez które wkłada się palce. Można nimi poruszać. Książeczka posiada też tasiemkę, dzięki której można zawiesić ją na rączce wózka czy przymocować do stoliczka. 

książeczka manualna na palce

książeczka dla dzieci z miejscem na palce

4. Książka z cymbałkami

Jest to książeczka dla trochę starszych dzieci, które już umieją czytać nuty i zaczynają swoją przygodę z graniem na jakimś instrumencie. Chociaż młodsze dzieci mogą sobie po prostu pukać w cymbałki. Nuty jak i poszczególne klawisze cymbałek oznaczone są innym kolorem co usprawnia naukę gry i czytanie nut. 

cymbałki z książką

książeczka z cymbałkami do grania

...