pytanie zadane 28 stycznia 2018 w Gry przez użytkownika

klocki mini waffle

1 odpowiedź

odpowiedź 28 stycznia 2018 przez użytkownika

Niedawno w naszym domu zagościły klocki konstrukcyjne Mini Waffle. Są to kolorowe klocki polskiej firmy, których zaletą jest wytrzymałość, ale również elastyczność. Poza tym ich kolory są przepiękne.

klocki marioinex

Klocuszki są małe, ale można z nich budować wielkie rzeczy. Zajmują na dłuższy czas nie tylko dzieci, ale również młodzież oraz dorosłych. Pakowane są w plastikowe pudełeczka, więc zawsze można zabrać je ze sobą, bo nie zajmują dużo miejsca.

budowla z klocków mini waffle

Jak już mówiłam klocki są mocne, ale również nie są twarde. Materiał z jakiego je wykonano to coś podobnego do gumy, ale gumą nie śmierdzą tak jak niektóre klocki. Każdy klocek posiada logo firmy. Do opakowania z klockami dołączona jest instrukcja z pomysłami na to, co można z nich zbudować. Klocki dostępne są w różnych wersjach ilościowych. Po za tym wiadomo że klocki mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci, więc warto im dawać je do zabawy od małego.

instrukcja do klocków mini waffle

komentarz 9 stycznia 2020 przez użytkownika Gość
Te klocki mnie wciągnęły na dobre kilka godzin ;:)

Tu na zdjęciach daliście tylko te kwadratowe, ale na stronie producenta widziałam inne kształty dzięki czemu można tworzyć bardzie różnorodne kształty i przedmioty.
komentarz 24 września 2021 przez użytkownika Gość
Te klocki są cudowne. Już piąty dzień odkąd kupiłam mój synek się nimi bawi. Widać że go wciągają, cieszę się bo sobie od nich mózg rozwija. A już na pewno bardziej niż miałby siedzieć i tępo patrzy a na bajki w tv lub grać z gry na tablecie.
...