pytanie zadane 25 stycznia 2018 w Internet przez użytkownika anonimowy
Jak dostać rabat 5% na usługi hostingowe w dhosting?

1 odpowiedź

odpowiedź 25 stycznia 2018 przez użytkownika

dhosting

dhosting.pl jest polską firmą hostingową, która oferuje rewolucyjny model rozliczenia za serwer pod strony www czy blogi. Tutaj płacisz jedną stawkę, a za wyższe zużycie serwera dopłacasz jedynie za okres czasu, w którym zostały przekroczone standardowe parametry. To jest właściwie hosting równoważny serwerowi dedykowanemu, a nawet przewyższający go wielkością parametrów technicznych.

Jeśli skorzystasz z poniższego linku rabatowego:

>>> Rabat 5% w dhosting.pl <<<

otrzymasz 5% rabatu w przypadku, gdy się zarejestrujesz i zdecydujesz skorzystać z usług hostingowych tej firmy. Link jest moim reflinkiem i nie będę ukrywał, że nic z tego nie mam. Najważniejsze, że Ty nic nie tracisz, a wręcz przeciwnie - zyskujesz rabat za free. Powyższy rabat w dhosting.pl, można uzyskać jedynie w ten sposób.

Jeśli szukasz innego typu serwera, to możesz skorzystać z innych rabatów na hosting.

komentarz 9 marca 2018 przez użytkownika anonimowy

Dzięki za link. Dobre i 5% taniej za hosting wink

komentarz 26 kwietnia 2018 przez użytkownika anonimowy

Dzięki za namiary na rabat. Już od pewnego czasu przyglądałem się ofercie dhosting.pl. Świetna sprawa, że nie ma w tym hostingu limitu ilości plików (który jest chyba prawie we wszystkich hostingach). A mam skrypt z wieloma zdjęciami i mi na tym zależy. 50 GB w zupełności wystarczy, tylko rozchodzi się o ilość plików.

Dzięki jeszcze razyes

...