seohost
pytanie zadane 25 stycznia 2018 w Różne przez użytkownika

pudełka po tic tacach

1 odpowiedź

odpowiedź 25 stycznia 2018 przez użytkownika

Pewnie nie raz zdarzyło nam się kupić Tic - Tac'i i po zjedzeniu cukierków, pudełko po nich lądowało w naszej torebce, w szufladzie biurka lub w innych szafkach. Gdy uzbiera nam się ich spora ilość, czasem szkoda jest nam je wyrzucić. A więc jak można je wykorzystać?

Ostatnio robiłam porządki w jeden z moich szafek, w której od lat nie sprzątałam. Było tam wszystko. Znalazło się również kilka pudełek po cukiereczkach. W owej szafce odnalazłam też mnóstwo innych drobnych rzeczy jak: guziki, koraliki, agrafki, wstążki itp. Wszystkie te drobne rzeczy nigdy u mnie nie miały swojego miejsca, zawsze były porozrzucane po całym kartoniku.

koraliki i pudełka po cukierkach

Ale dziś koniec z nieporządkiem i długim szukaniem potrzebnej rzeczy. Właśnie znalazłam zastosowanie dla moich drobiazgów. Do pustych pudełek po Tic - Tac włożyłam drobne rzeczy i teraz wszystko ma swoje miejsce. Takie pudełeczka mogą również być świetnym zastosowaniem dla tasiemek. Wystarczy zwinąć tasiemkę w rulonik, a następnie włożyć go do środka. Końcówkę tasiemki mocujemy w otwarciu pudełka. Gdy będziemy ją wyciągać, wystarczy pociągnąć, a tasiemka będzie się nam odwijała.

wykorzystanie pustych pudełek

co zrobić z pudełeczkami

komentarz 23 stycznia 2021 przez użytkownika anonimowy
Albo pudełka po biedronkowych ping-pongach, które są niemal identyczne :)
...