seohost

1 odpowiedź

odpowiedź 31 października 2017 przez użytkownika

Niesamowita opowieść małego chłopca o niebie. Na podstawie jego opowieści nakręcono również film o tym samym tytule. Zwiastun zamieszczam poniżej:

Wracając do książki to czyta się ją jednym tchem. Godzina i książka przeczytana. Głównym jej autorem jest ojciec chłopca, który podczas operacji wybiera się do nieba, o którym potem zaczyna opowiadać swoim bliskim. Z początku jego rodzice są zdziwieni, a mama nawet nie dowierza, że takie coś spotkało jej małego Coltona. Dopiero, gdy zaczyna on opowiadać o bliskich, których widział w niebie, a nie mógł wcześniej znać, rodzice zaczynają dociekać więcej. 

To mnie ujęło w opowieści 4-letniego chłopca, to przepiękne, ale bardzo proste opisy wyglądu nieba, ludzi w nim, aniołów czy Jezusa, któremu siedział na kolanach. Czytając książkę możecie się przekonać jak naprawdę wygląda Jezus i że nie ma za wiele wspólnego z tym widzianym na znanych nam obrazach. Oczywiście w filmie ucięto parę scen z książki, które moim zdaniem przydałyby się w nim. Dlatego polecam najpierw przeczytać, a potem obejrzeć film, by było wiadomo o co w nim dokładnie chodzi.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o rodzinie Coltona to w internecie znajdziecie mnóstwo takich informacji, ponieważ książka jak i film powstawały na faktach. Pod koniec książki znajdują się też zdjęcia z planu filmowego oraz wywiady z prawdziwą i filmową rodziną. 

...