pytanie zadane 18 grudnia 2015 w Różne przez użytkownika anonimowy
Co można dać na prezent i zrobić go samemu?

1 odpowiedź

odpowiedź 18 grudnia 2015 przez użytkownika

Własnoręcznym prezentem może być wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy by to zrobić. Najważniejsze jest to co dana osoba lubi lub co jej potrzeba. Na poniższej stronie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na zrobienie własnoręcznych prezentów. Myślę, że coś z niej Ci się spodoba i coś wybierzesz. Zawsze też możesz zrobić własnoręczną laurkę. 

Prezenty własnoręcznie robione

komentarz 5 września 2016 przez użytkownika anonimowy

Dobrym pomysłem na prezent "za darmo" może być np. samodzielnie wykonana laurka, zwłaszcza przez dzieci. Może warto zrobić porządek w swoich piwnicach czy na strychach, albo przejrzeć kuchenne szafki. Być może znajdują się tam sprzęty czy inne wartościowe rzeczy, które nam się nie przydadzą, a komuś tak. Warto je nieco odnowić, przeczyścić i podarować bliskim.

Dla bliskich, dla których zazwyczaj nie mamy za wiele czasu, dobrym pomysłem na prezent może okazać się właśnie wspólnie spędzony czas. Wybierzmy się z bliskimi na spacer, do kina czy w jej (jego) ulubione miejsce. To na pewno sprawi im radość i zapamiętają te chwile na długo.

Jeżeli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem to stwórzmy np. prezentację z muzyką i zdjęciami na płycie CD. Natomiast jeśli osoba, którą chcemy obdarować chce np. założyć bloga to możemy zarezerwować jej np. ciekawy adres strony www.

...