pytanie zadane 9 października 2017 w Różne przez użytkownika Gość
Zawsze mam problem z obdarowywaniem osób płci męskiej. Nigdy nie wiem co im kupić, zrobić, a przecież co okazja nie będą też dostawać ode mnie skarpetek :) Jakie macie pomysły na prezent dla płci męskiej?

1 odpowiedź

odpowiedź 9 października 2017 przez użytkownika

Ciekawym i niepospolitym prezentem dla mężczyzny/chłopaka może być jego ulubiony trunek, ale podany w innej, a mianowicie, w słodkiej wersji. Oczywiście sprawdzi się w przypadku mężczyzn lubiących słodycze i takowe niespodzianki. Jak go zrobić? 

Do kufla wrzucacie ulubione galaretki, cukierki (np. fasolki wszystkich smaków), żelki w kolorze żółtym bądź pomarańczowym. Całość uzupełniacie białą pianką jo-jo. I w tak szybki i prosty sposób mamy napój z pianką, idealny na poobiedni deser w dniu święta :) Jeśli szykujesz jakąś imprezę czy spotkanie towarzyskie zrób ich więcej. 

słodkie piwo z galaretki i pianki prezent dla chłopaka męża taty

Innym prezentem mogą być popularne skarpetki. Tylko możesz dać je w nieco innej, bardziej pachnącej formie. Jak zapakować skarpetki na prezent?

skarpetki w bukiecie

Poza tym możecie zrobić muszkę lub krawat, które są typowymi prezentami dla chłopaków w każdym wieku. Muszkę zrobicie z gąbki do mycia naczyń i gumki. Gumkę zawiązujcie pośrodku gąbki i gotowe. Dodatkowo można na gąbce zrobić kropeczki z farby. 

gąbka na prezentmuszka z gąbki prezentmuszka prezent dla chłopaka

Żeby zrobić krawat na Dzień Chłopaka lub inną okazję, potrzeba szablon krawatu zalaminować, a następnie doczepić wstążkę i przykleić na taśmę dwustronną batonik lub cukierek na osłodę. 

krawat na dzień chłopaka

...